Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Referendumas dėl išstojimo iš Europos Sąjungos ir NATO

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Plakatas, kuris rodo, kad ne vieta Lietuvai NATO, nes tenai vien žudikai manijakai, kurie nužudė mergaitę

Referendumas dėl išstojimo iš Europos Sąjungos ir NATO - privalomasis referendumas, įvykęs ankstyvą 2013 metų pavasarį, iškart po Kalėdų. Referendumo teiginys buvo patvirtintas triuškinamai didele balsų persvara. Referendumo sprendimu Lietuva išstoja iš NATO bei ES.

- Gi dabar aiškia macome, ko nuori paprasca darba liaudzis a ni kokie ten aligarkai - taip referendumo sėkmę komentavo jojo vienas pagrindinių iniciatorių Viktor Uspaskich (Referendume daugiausiai dalyvavo ir balsavo "už" rajonų ir kaimiškųjų vietovių gyventojai, ypač Vilniaus apskrityje - red. past.).

- Tsaip, būva yr bandzymų agituoci "prieš". Nimažai būva. - atsakė į klausimą, ar buvo bandymų pirkti balsus ar pažeidinėti rinkėjų teises.

Vienas iš referendumo šauklių, dainuojančiosios revoliucijos mecenatas ir remėjas Andrius Mamontovas, kviesdamas liaudį tvirtai ir teisingai apsispręsti be kita ko sakė:

- Lietuva yra maža ir miela agrarinė šalis, kurią per 10 metų beveik visiškai nuskurdino priešiška užsienio politika. Be to negi nematote, kad išlaidauti karo reikmėms yra amoralu ir šis apsisprendimas turėtų tapti pirmu dideliu žingsniu kelyje link mums įgimtos indoeuropietiškos Tibeto kultūros

- Tauta nėra kvaila. Ji aiškiai parodė valdžiai, kad buvo kur kas geriau gyventi, kai nebuvome įstoję į jokias Europos Sąjungas bei NATO - referendumo rezultatus komentavo Viktor Uspaskich padėjėjo referendumo organizavimo klausimais Gedimino Vagnoriaus referentas spaudai bei ypatingiesiems pavedimams Vidmantas Žiemelis.


Truputis realybės

Anuomet senais laikais, kai buvo dar kokie 2002 metai, tai išties ir buvo bandoma kažkokį referendumą dėl NATO surengt, tai rinko kokius tai parašus, ale berods gal ir nesurinko, užtat į NATO ir įstojome, tai dabar gerai, nes pakol Rusija nuo Ukrainos bando atplėšti Krymą, tai Lietuvą saugo amerikonai.

Tai dabar labai dideli tautiškumo gynėjai yra kai kurie tie ten to referendumo rengėjai.