Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Referendumas dėl NATO

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Referendumas dėl NATO buvo rengiamas 2002 metais, tai nelabai gavosi jo surengti, tai Lietuva į NATO ir įstojo, tai ir gerai, nes kitaip dabar būtų pas mus panašiai kaip kokiame Kryme, kur rusų tankai ir banditiškos kažkokio tai OMON ar kokių tai panašių veikėjų gaujos, persirengusios be skiriamųjų ženklų, užpuldinėja žmones ir vaizduoja kažkokį nacionalinį išsivadavimą iš Vakarų priespaudos.

Lietuvoje gi tą referendumą bandė kurti kokia tai neaiški grupuotė, kuri ėmė aiškinti, kad čia be lietuvių tautos apsisprendimo į NATO stoti negalima ir reikia Lietuvai eiti kažkokiu trečiuoju keliu ir palaikyti kuo geresnius santykius su Rusija, nes jei Lietuva į NATO įstos, tai Rusija bus nepatenkinta, o ir šiaip tas NATO visus Lietuvoje užpuldinės, visi blogai gyvens, čia viską išplėš ir neliks lietuvių tautos.

Tai kaip kurie iš panašių ar tai nepanašių aiškintojų štai taip ir sugalvojo, kad reikia referendumą dėl NATO rengt[1].

Taigi paskui ir buvo kažkokia iniciatyvinė grupė, kurios vadas buvo kažkoksai Rolandas Pavilionis, anuomet pagarsėjęs kažkokiais neaiškiais pasisakymais. Tai čia išžvejotą iš internetų sąrašą visos to referendumo iniciatyvinės grupės jums pateikiame:

Tai tenai toksai Egidijus Klumbys dėl to sakėsi štai šitaip[2]:

Taip, aš esu Lietuvos stojimo į NATO priešininkas. NATO yra labai agresyvios JAV įrankis, ir Lietuva tampa to įrankio dalimi

Dar paskui buvo kažkokią bandoma kontorą sukurt, kuri vadinosi "Lietuvos šviesos lyga" arba LŠL, tai kai kurie negeranoriai paskui sakė, kad tas LŠL reiškia visai ne jokią ne šviesą, o išsišifruoja kaip kažkokia Lietuviška Šūdų Liga.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/skeptikai-rinks-parasus-del-nato-referendumo.d?id=1370284
  2. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/skeptikai-rinks-parasus-del-nato-referendumo.d?id=1370284