Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Egidijus Klumbys

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Egidijus Klumbys - toksai signataras, o ir anksčiau buvęs seimūnas, kuris kažkodėl dabar pas paksuolius, nors kadaise pagarsėjo dėl savo Tautos Pažangos Partijos, apie kurią visokie juokai sklandė.

Taigi, matyt koksai tai perbėgėlis, nes pirmiausiai kokie tai krikdemai maišėsi, paskui ten ta pažangos partija, dar paskui kažkokie socialliberalai, tai galų gale ten ir visa Tvarka ir Teisingumas.

Betgi vienas dalykas tai sunkiai nuneigiamas - anais Sąjūdžio laikais, tai nemažai sopulio visokių komunistų subinėms prikėlė, nes vis kažkur Vakaruose organizavo kažkokias Lietuvos atstovybes, nepriklausomybę tvirtino ir taip toliau, o dar negana to, dar ir su legendiniu VLIK susidraugavo.

Čia jau reikia pasakyti, kad dar ko nors blogo daugiau neatradom, tai gaunasi kad kaip ir viskas gerai, gal nebent išskyrus keistą požiūrį į Landsbergį, nes gi šis matyt kaltas, kad tie pažangiečiai kadaise nelaimėjo rinkimų, o Landsbergis tuo tarpu į Seimą visgi pakliuvo.

Dar be to, Egidijus Klumbys kadaise kovojo už referendumo dėl NATO ir sakė kažką, kad tasai NATO yra koksai tai agresyvus JAV įrankis, kur nedera Lietuvai būt.

O dar 2015 metais, po to kai buvo nuversti Žaliojo tilto balvonai, tai Egidijus Klumbys kreipėsi kartu su kažkokia grupe pasipiktinusių piliečių į Kultūros paveldo departamentą, rašte su tokiu tekstu[1]:

"Skulptūros simbolizuoja Lietuvos žmones, be kurių darbo, veiklos ir kūrybos būtų neįmanoma ir šiandienos atkurta nepriklausoma Lietuva" ... "Nerimaujame, kad Vilniaus miesto valdžios atstovų veiksmai gali iššaukti analogišką tendenciją griauti ir naikinti panašius meninius paminklus ir kitose Lietuvos vietose"


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/kova-del-zaliojo-tilto-skulpturu-tesiasi-valstybine-komisija-siekia-saugoti-sovietini-palikima-56-557277