Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Povilas Vadopolas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Povilas Vadopolas

Čia tai geras fyntas su šituo socdemu - nieks nežino, kodėl jis čia atsirado - šitas Panevėžio ne tai meras, ne tai nesuprasi, kas jis toks. O gi papraščiausiai kažkas pakišo. Tokia AINA.

Tai kažkaip kai buvo Panevėžy kažkaip atleistas meras Vitas Matuzas, tai tik PYST ir atsirado Povilas Vadopolas kažkaip mero kėdėje. O paskui jau pačioje pačioje 2009 pabaigoje tik PYST ir nusprendė Vyriausiasis administracinis teismas, kad tas Vitas Matuzas atleistas neteisėtai, todėl ir Povilas Vadopolas kažkaip neteisėtai gaunasi meras, todėl ir dingti turi.

Tai dar prieš šitą sprendimą būrelis visokiausių savivaldybės darbuotojų už visokius kyšius ir panašius įtarimus buvo suimti ir įtarti STT, tarp jų - ir du Povilo Vadopolo pavaduotojai, vicemerai tvarkietis Kastytis Vainauskas ir liberalė Zita Kukuraitienė, o taip ir kitų visokių veikėjų.

O tai dar prieš tai spaudoje Povilas Vadopolas pasakojo apie Baltarusiją, kaip į ten buvo nuvažiavęs ir kaip ten visi gerai gyvena, nes Lukašenka gerai viską valdo.

Tai baigėsi tuo, kad Panevėžio meru patapo anoksai liberalcentristas Ramūnas Vyžintas.