Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pilnaties ir varguolių vilties kaalicija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Lrv.jpg

Pipedija be abejo sveikina naujai išrinktuosius visus iš eilės, o labiausia - naujuosius valdančiuosius, susibūrusius į Pilnaties ir varguolių vilties kaalicija ir atėjusius rūpintis paprastais žmonėmis, o ne aligarkais. Pipedija pripažįsta, kad prognozuodama Ministrų kabinetą 2013 šiek tiek apsiriko, sustatydama konkrečias personalijas į konkrečias vietas, tačiau gi kokybiškai įvykius nuspėjo tiesiog nuostabiai, taigi ji ir toliau dalinsis savo prognozėmis bei nujautimais. Gi naująją kaaliciją sudaro šaunus trejetas:

Kaalicija vadinasi Pilnaties ir varguolių vilties kaalicija nes suburta per pačią pilnatį ir neša viltį varguoliams, katrieji tiek nuskurdinti konservų, kad gyvena nuo rinkimų iki rinkimų, laukdami kol kas nors pasiūlys bambalį stipraus alaus ir kokį čyriką, irgi nemokamų vaišių ledais ir agurkinėmis mišrainėmis.

Naujosios valdžios laukia dideli darbai kad išmėžti Kubiliaus pridarytą mėšlą, pradedant:

  • Su dešromis ir blondinėmis, atvaizduotomis socdemų klipe apie jūrą ir Lietuvą [1], bei kuklia pyliava pirmu traukiniu nuvaryti pas Putiną ir asmeniškai jo atsiprašyti už ieškinį prieš Gazprom. Aišku, ieškinį nutraukti kuo skubiau sumokant visas su juo susijusias moralines išlaidas. Atsisakyti trečiųjų ES paketų įgyvendinimo
  • Viešai atsiprašyti Vladimiro Antonovo ir Raimondo Baranausko už patirtas fizines ir moralines kančias ir sudaryti kuo palankesnes sąlygas banko SNORAS atstatymui ir visapusiškam atsigavimui
  • likviduoti VAE ir dujų terminalo projektus, o nuostolius priteisti iš Kubiliaus, Sekmoko ir Hitachi
  • Surengti Referendumą dėl išstojimo iš Europos Sąjungos ir NATO
  • Grąžinti pavogtus elektros tinklus Maximai
  • Padidinti pensijas ir darbo užmokesčius iki partijų programose numatytų nominalių dydžių
  • Viešai nubausti kaltuosius, o pakeitus prokurorų skyrimo tvarką - nušalinti ir nubausti prokurorą Versecką

Upd. Na čia yra atsiprašant pyzdiec taip negerbti tautos pasirinkimo - Dalia Grybauskaitė ėmė ir pareiškė, kad valdžią darba parcija matys kaip savo užpakalį, bo ne tik kad toji chebra neva prisipirko balsų, bet ir visa partijos vierchuškė ant kaltinamųjų suolo teismuose sėdi[2]. Taip paniekinti rinkėją yra ciniška, kad net Pipedija yra pasipiktinusi ir labai pikta.

Upd. Paskutinėmis žiniomis gi sako, kad Viktor Uspaskich Seimo pirminyku tikrai nebus, bet vedamos tenais visokios derybos su lenkais, o kaalicija nuo šiol vadinsis oficialiai Jono Pauliaus II vardo Mėnulio Pilnaties ir Varguolių Vilties kaalicija.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.youtube.com/watch?v=hCNZDDvcXtM
  2. http://www.president.lt/lt/spaudos_centras_392/pranesimai_spaudai/nauja_vyriausybe_-_be_teisiamuju_suole_esancios_partijos.html