Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Nacionalinis susivienijimas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Nacionalinis susivienijimas - neaiški tokia partija, berods atsirado tada, kai Vytautas Radžvilas kažko nepasidalino gal su kokiu Arvydu Juozaičiu ir nutarė kurti savo partiją paskirai. O kadangi pats vienas atrodė nekaip, tai prisikvietė ko papuola, tai ir gavosi dar viena partija.

Kažkaip tenai dar į viską susivėlė kažkoksai Vilniaus forumas, kuris buvo neaišku kas ir neaišku iš ko ir neaišku kam. Dar susivėlė kažkoksai tai Radžvilo komitetas, kuris bandė praeiti į EP rinkimus ir taip ir vadinosi - Vytautas Radžvilas: susigrąžinkime valstybę. Aišku, čia tas pavadinimas buvo dviprasmis, nes valstybė tai priklauso valstybės piliečiams, bet matyt čia šitiems tiek nepakanka, tai reikia daugiau, atimti iš kitų ir susigrąžinti sau, nes gal jaučiasi ką tai praradę. Na, mes čia nesupratom išties, ko jie nori. Tai gal ir kiti nesuprato, nes tuose EP rinkimuose pakliuvo į 10 vietą, tesurinkę vos 3,17% balsų.

Paskui ir atsirado tasai kažkoksai Nacionalinis susivienijimas, kuris ir vėlei pretenduoja į kokį nors panašų skaičių balsų rinkimuose, bet gal tikisi, kad koksai Vytautas Radžvilas ims ir praeis.

Pipedija agituoja ir kviečia - balsuokite ir reitinguokite visus šiuos dalyvius, ryžtingai dalyvaukite, kitų ir visų miestų forumai, telkitės naujam svarbiam veiksmui - junkitės į visapusišką Lietuvos atsinaujinimą ir išrinkite Vytautą Radžvilą į Seimą kartu su patriotiška, skaidria, demokratiška, ryžtinga politine partija "Nacionalinis susivienijimas"!


Nacionalinio susivienijimo dalyviai

Čia šiek tiek dalyvių parankiojome, tai štai kokie atsirado garbingi, žinomi, garsūs ir iškilūs asmenys. Čia tie, kur Pipedijai žinomi - tai mėlynai pažymėti, o kurie nežinomi - tai raudonai:

Ir dar ten kažkokių nelabai aiškių, niekam nežinomų visokių. Taip kad garbingi asmenys, žymūs vardai, didelis populiarumas ir puikiausios perspektyvos!