Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vytautas Radžvilas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vytautas Radžvilas

Dids filosofas, mąstytojas, o pirmiausia, ko gero - sąjūdietis. Anais gūdžiais priešaušrio laikais kėlęs IAE uždarymo klausimą, o dabar, kai jojo svajonė, galima sakyti, pildosi su pagreičiu, net sunku numanyti, ar būtent tokią Nepriklausomos Lietuvos ateitį be IAE anuomet įsivaizdavo Vytautas Radžvilas...

Dargi sakoma, kad ans - iki skrandžio gelmių - lopatologas, o kartais visaip besišydijant užsimenama, esą Vytautas Radžvilas yra lietuviškasis Diogenas, bačkos filosofas.


Santykiai su liberolais

Radžvilo santykiai su liberolais labai nepastovūs: vienas žingsnis nuo meilės iki neapykantos. Kažkada jis kūrė Lietuvos liberolų sąjungą, o neseniai ėmė kalbėti apie šliaužiantį liberalistinį totalitarizmą, ir dargi tokiais žodžiais:

Dangstydamiesi skambiais „demokratijos“, „laisvės“, „lygybės“, „tolerancijos“ šūkiais liberalistinio totalitarizmo diegėjai sparčiai grąžina tautą ir šalį į ideologinės bei politinės priespaudos laikus. Vis atviriau ir įžūliau viešojoje erdvėje puolami savarankiškai, laisvai ir kritiškai mąstantys ir kalbantys žmonės.

Nepatvirtintų šaltinių teigimų, vienąsyk per seminarą savo studentams šia tema yra pasakęs: „Visi darome klaidų“, – ir mąsliai nusišypsojęs. Na va: po dvidešimties metų žmogus suprato, ką padarė...