Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lietuvos Davosas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Lietuvos Davosas - narcizų konferencija, nes niekada neturėjo praktinės prasmės ir neturi kitos, kaip tik duoti kažkokiems apie save kažką įsivaizduojantiems labai pasirodyti. Pretencizngas konferencijos pavadinimas - "Lietuvos Davos", yra toksai, kuris kiekvienam kalbėtojui leidžia pasijusti kažkokia svarbia figūra, nors išties nieko tokia figūra ir nereiškia.

Konferencijos pavadinimas paimtas nuo Davos miestelio Šveicarijoje, kur išties kas kažkiek laiko vyksta visos planetos galingiausių vadovų susitikimai, tai atskrenda visokie prezidentai, karaliai ir multimilijardieriai, nes jei turi mažiau kaip 100 milijardų, tai pakvietimo į konferenciją negauni.

Akivaizdu, kad nei ten iš Lietuvos labai ką kviečia, nei labai kas gali atvažiuoti, nes netgi turtingiausi MG Baltic ar VP Market vadai pagal tikrojo Davos supratimus yra kad ir prakutusi, bet vis dar vidurinioji klasė.

Užtat tasai Davos visiems labai rūpi, nes labai jau svarbą, galią ir šlovę demonstruojantis suvažiavimas. Todėl kažkas susigalvojo ir Lietuvoje tokį rengti. Į lietuvišką Davos prikviečiama nieko nereiškiančių personų, kažkokių vadybininkų, buhalterių bei, jeigu teikiasi, tai dar koks nors politikas ateina, priešrinkiminę savo programą paskelbt.

Užtai niekas ir nežino.

Kol kas vienintelė žinia, iš Lietuvos Davoso pasklidusi visuomenėje - tai buvo kažkoks pareiškimas, kur prezidentienė Diana Nausėdienė paskelbė, kad problema, dėl kurios švietimo sistema blogai dirba - tai ta, kad moterų tenai per daug ir jos viską sugadina. Tai paskui, kai visi pasipiktino, Gitanas Nausėda skelbė, kad Diana Nausėdienė yra jo žmona, taip pat ji yra moteris ir dar motina, todėl čia viskas yra organizuotas puolimas ir panašiai.

Kitų žinių apie Lietuvos Davos kolei kas neturime.