Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Juozas Statkevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Juozas Statkevičius visame gražume, kaip sakant

Juozas Statkevičius - taigi mados ir dezaino šedevralus iškilnus pasididžiavimas, garsiausias lietuvių drabužių kūrėjas irgi modeliuotojas, savo rūbais aprengęs netgis visokias pasaulines žvaigždes, kaip kad Bjork ir Nicole Richie!

Tai čia ką bekalbėtų visokie piktamaniai, žmogus juodu darbu ir sunkiu vargu prasimušė ten, kur dar prieš kelioliką metų visi kalbėjo, kad niekas niekada iš lietuviaičių neprasimuš į pasaulinės mados sceną nukariavo ne kas kitas, o lietuvis!!!

Tai dar dažnas pasako, kad Juozas Statkevičius yra tikrai kur kas geriau, nei Mantas Petruškevičius, o tai mes čia sakom, kad nugi briedas visiškas čia tiap lygint, ką jūs galvojate sau, kai taip pasakote, negi nematote to gilaus ir esminio skirutmo!!!!

O tai tiesa, visgi teisybės dėlei turim pastebėt, kad tos mergos, kur Statkevičiaus drabužius demonstruoja, tai klaikios anorektikės matomai, nes tokios baisiai nustekentos, kad kaip kokios iš Osvencimo tiesiai į sceną, o gal šiltine besergančios, ar kaip ten, bet baisu žiūrėt, vargšės badaujančios merginos, nebūna gi tokio sudėjimo natūraliai, kad būtų tokie skeletukai, kauleliai kyšo, skūros tik kabo, kaip ne žmonės atrodo, čia jau tikrai baisu taip ir žiūrėt, visą vaizdą drabužiams sugadina gėdingai.

Dar labai garsus pasižymėjimas buvo, kai kartą Juozas Statkevičius paskelbė, kad jo darbai kažkokie yra kalėdinė agonija[1], tai paskui šitai vėliau atsikartojo, kai agonijos neslėpė Eglė.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/13252674/Statkevicius..esu.visiskoje.kaledineje.agonijoje=2011-12-13_13-56