Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mantas Petruškevičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Mantas Petruškevičius visas gražus toksai pasipuošęs visame gražume ir taip toliau

Mantas Petruškevičius - taigi garsusai dezaineris arba stilistas, katrasai jau daugelį nemenkai užveikęs, taip kad ir anekdotai sklando esą, o ne šiaip kokie gandai, betgi mes čia ne anekdotų internetas koks, tai ir nesidomim.

Tiktai vat galim pasakyt, kad kai vienas kažkoks mūsų pažįstamas savo draugę pamalonint norėjo ir pasakė, kad atrodo, kaip aprengta Petruškevičiaus, tai gavo antausį, paskui spyrį į kiaušinius, buvo įmestas į ežerą (mat veiksmas vyko Trakuose, o jie kaip tik palei ežerą ėjo), o paskui abudu susipyko ir išsiskyrė, nors jau ir galvojo visi, kad susituoks, nes ilgai draugavo, tai dabar viens į kitą žiūrėt negali. Tai štai vat jums ir prašom.

O tai nesenai gi kilo vėlei skandalas, kai Feisbuke susikūrė anokia grupė, kad nekenčia Petruškevičiaus, tai ką jūs manot, anasai Mantas Petruškevičius kreipėsi į policiją ir padavė tos grupės kūrėją, kažkokią merginą - į teismus kažkokius ar tai kažką panašaus! Nesgi negalima Manto Petruškevičiaus nekęst ir apie jo veiklas irgi jįjį patį turėt nuomonės, o galima tiktais mylėt visaip ir visokiais būdais.

O tai dar internetai visokie vis rašo visokį melą, kad esą Humana yra pagrindinis ir svarbiausias visų tų stilistinių stebuklų šaltinis. O kiti gi komentuotojai dar pakomentuoja, kad Mantas Petruškevičius besąs dezaino ne kas kitas ogi Minedas, bet tai čia jau kaip taip galima sakyt tokią netiesą...

Manto Petruškevičiaus advokatai apie įvykį

"Stilistui atstovaujanti advokatė Raimonda Kazlauskienė teigia, kad sukurtame profilyje buvo žeminama ne tik žmogaus garbė ir orumas, bet ir skatinamos neigiamos emocijos M.Petruškevičiaus atžvilgiu."

Tai aišku retoriškai čia jau ir Pipedija klausia, ar ir Pipedija į teismus bus paduota už tai, kad rašo, ką papuola ir neturi teisės apie Mantą Petruškevičių rašyt?