Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Lituanicon logotipas.jpg
Dėmesio dėmesio, didžiausias Lietuvos fantastikos festivalis - Lituanicon, vyks ir šiemet! Apsilankykite Lituanicon puslapyje, o taip pat užsiregistruokite ir FB evente!

Juokopediniai blevyzgos

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šitas straipsnis visiškai nejuokingas, reikia jį ištrinti ir parašyti keletą rusiškų keiksmažodžių - ot būtų linksma! Bet negaliu, gavau baną...

Juokopediniai blevyzgos arba tiesiog Juokopedai - anokia tradicinių Juokopedijos autorių grupuotė, persimetusi į Pipediją. Pilna įsivaizdavimo, kad Pipedija tėra Juokopedijos klonas, entuziastingai puolė rašinėti belenkokias blevyzgas ir beprasmybes.

Vedami geriausiųjų ketinimų ir lankytojams norėdami tik gero, tačiau visiškai neturėdami humoro jausmo, įsivaizduoja, kad visiems labai juokinga, perskaičius elementarų ir momentaliai atpažįstamą kliedesį, anie privarė čionai visokių blevyzgų iš serijos "Vatikanas yra košė", "Bubilius yra kybys", šūdo nuotraukų, keiksmažodžių ir panašaus šlamšto, kokius paprastai į Vikipediją rašo aštuonmečiai vandalai.

Anų nuomone, tokie kliedesiai Pipedijos lankytojams turėtų sukelti nenusakomą juoką - mat tie, ieškodami mistinio kognityvinio disonanso ar rimtų žinių, baisingai nustebs, aptikę Pipedijoje Bingelio vertą humorą ar geriausią šimtmečio anekdotą.

Juokopedų manymu, čia yra baisingai geras džioukas, iš katro anie patys kvatotųsi, rankomis laikydami subines, kad tik neapsitriestų. Bet kadangi humoras šiais atvejais maždaug toks pat gilus, kaip kačiuko palikta balutė ant grindų, įvertinimo tokie pokštai nesusilaukia ir juokopedai lieka giliai nusivylę. Apimti frustracijos, ima kleidėti apie tai, kad kažkokie straipsniai neatitinka Pipedijos idėjų ir nejuokingi.

Kaip bebūtų liūdna, tai tie jų straipsniai paprastai turinio teturi tiek, kad išties nebūna juokingi netgi patiems juos parašiusiems mažamečiams. Nu argi gali kam nors kilti kognityvinis disonansas, paskaičius nerišlių žodžių kratinį? Deja, po kiek laiko juokopedai aptinka, kad jų talentingas humoras ištrintas, o jie patys - išbaninti.

Vardan taikos, ramybės beigi tolerancijos neminėsime tos tradicinės grupuotės narių vardų ir pavardžių, ale betgi pateiksime kelis tokių straipsnių pavyzdžius, idantinai lankytojai žinotų ir saugotųsi to tradicinio Juokopedijai humoro, katrą nori sukelti mažvaikiai.


Ligos eiga ir terapija

Juokopedinė demencija priskiriama lengvoms oligofrenijoms, simptomatikai būdingi švelnūs neurotiniai kompleksai, dažniausiai susiję su vidinių problemų eksteriorizacija, būdingesne paaugliškam amžiui.

Daugeliu atvejų juokopedams pakanka paprasčiausios psichoterapijos valandėlės, pademonstruojant elektrokonvulsinės terapijos galimybes ir paaiškinant, kad iš Snežnevskio psichiatrijos vadovėlio išverstas straipsnis yra idealiai tinkamas Pipedijai būtent tuo, kad visiškai atitinka realybę. Psichoterapijos rezultato įtvirtinimui galima pritaikyti ir vieną-kitą praktinį ECT seansą.

Aštrios psichozės juokopediniam sindromui nebūdingos, todėl pasireiškus ryškiai pozityvinei simptomatikai, galima įtarti šizofreniją ar delirium tremensis. Tokiu atveju turėtų būti gydomos būtent šios ligos, taikant pilną terapinį kursą.

Kita nuomonė

Tačiau, vieno juokopedijos admino liudijimų, kas parašyta aukščiau, kvepia tik myžalais ir bandymas kažką apdrėbti šūdais. Rašyta turbūt apgirtus, ar nusimauskus savo galą - visa info ne tik laužta iš piršto, bet ir nelogiškai parašyta. Faktas, kad juokopedija niekada nebuvo aktyviai redaguojama, per visą istoriją buvo tik keli aktyvūs redaguotojai, o didžiąją dalį sudarė neaiškūs tipai, mažmaikiai ir troliai.

  • autorių grupuotė - kokia grupė, nors vieną žinot iš grupuotės?
  • Juokopedų manymu - ir vėl, pasakykit nors vieną juokopedą...
  • neminėsime tos tradicinės grupuotės narių vardų ir pavardžių - štai ir išlindo galas.

Tad štai, abstrakčiomis savokomis, prieita prie dibilizmo. Tai čia galim pastebėti, kad gi tie juokopedai išbaninami, dar nespėję prisiregistruoti, vos pajuokauja dar kaip anonimai. Tai žinoma, kad jų čia ir nėra. Tai čia šito tik visiškas žioplys negali pastebėt. Tai akivaizdu visiškai. Tai čia ieškot tų juokopedų - tas pats, kaip ieškot sliekų šiknoj. Argi ne?