Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Julius Veselka

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Julius Veselka

Pati Seimo nario pavardė nurodo, kad jis - linksmas žmogus, tai ir vadinamas neretai Vesiolkinu arba Veselčiaku. Kažkaip dar įsigudrino kažkada vadovauti Seimo Biudžeto ir finansų komitetui - nu ir ką, vis tiek visi sveiki ir gyvi, o Veselka šypsosi... O dar kažkadais buvo netgi kažkokiu ekonomikos ministru...

LDDP narys, tai gi būtų kaip ir socdemas, bet kažkodėl to nerašo savo biografijoj, katra Seimo internete kabo, o kalbos sklinda, kad jisai dabar paksuolis. Tai jau matomai perbėgėlis gaunasi... Tai čia daug aišku minčių sukelia, kad vienmandatis kadais buvo, o taip įdomiai dabar jau su tvarkiečiais, o dar savo biografijoj skundžiasi, kad 1990 jį už kažkokias pažiūras taip persekiojo, kad ministerijoj, kur dirbo, ištisą departamentą panaikino, kad tik jį atleist...

Tai dar buvo kadais savo kažkokią partiją netgi įkūręs - vadinosi "Už teisingą Lietuvą", bet paskui susijungė matyt kažkaip su paksuoliais, gal todėl, kad tyčiojosi visi...

Tai dabar dar Julius Veselka dalyvauja kažkokioje grupėje ryšiams su Kazachstanu, o kitoje grupėje, kur ryšiai su Kuba - tai išvis vadas. Tai čia aišku irgi įdomu. Tai dar galim prisimint, kad kadais visokios kalbos ėjo apie sąryšius kažkokius su Rusija, o patsai Veselka davinėjo kažkokiems rusiškiems laikraščiams interviu apie tai, kaip konservatoriai šmeižia Rusiją ir kaip Kubilius esąs politinis menkysta (političeskoje ničtožestvo), o Lietuvos spaudai pasakojo apie tai, kaip būtų, jei susirinktų prie parlamento 100 tūkstančių žmonių su šakėmis.

O tai kai vyko Rolando Pakso apkalta, tai Julius Veselka kartu su Ona Valiukevičiūte pagarsėjo, kaip be ne ištikimiausi nušalintojo prezidento rėmėjai.

O vat 2010 pradžioje atsitiko įdomi istorija, kai Julius Veselka buvo nufilmuotas, kaip su savo mašina užtaranavo kaimyno mašiną, o paskui kai kaimynas išlindo į lauką aiškintis, tai tą kaimyną paliko ir namo nuėjo, tipo gal pasikėlęs ar kaip čia, tai kaimynas policiją iškvietė, policija atvažiavo, paties Juliaus Veselkos nerado, protokolus surašė, o jau paskui kai žurnalistai iki šito seimūno dasibeldė, tai aiškino, esą tegul policija atvažiuoja ir parodo, ką jis apgadino.

Tai čia bus matyt, kaip paskui tas Julius Veselka išsisukinės dėl to.

Tai čia dar Pipedija atsiprašo už labai jau nerišlų straipsnį, mat aiškiai koks žmogus, tai taip ir gaunasi gi...

Upd. O dabar jau Julius Veselka viešai skelbia, kad jokios sovietinės okupacijos nebuvę, o tiktai atvirkščiai - visa Lietuva savo noru metėsi į Sovietų Sąjungos glėbį, taip kad jei nebūtų seimūnas, tai galimai jam už tai ir bylą būtų galima iškelt, bet kai jau seimūnas, tai matomai niekas nei nebandys[1].

Tautosakoje:

A.A Julius Veselka

Julius Veselka numiro 2012 lapkričio 26 dieną, vos eilinį kartą papuolęs į Seimą. Kalbama buvo pakviestas pašnekėti per radiją ir ėmė ir užsilenkė. Sąmokslo teorijų galima įtarti visokių, mat anas energetiką išmanė, gal kokiu poloniu pavaišintas buvo, o gal prieštaravo ginirojančios ikanomikos kancepcijai.

Žinant kad Veselka buvo suktas ir prie jumoro, tai manome nesupyks kad įdėsim tokį paveiksliuką, kuris išplito per visokius feisbukus


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/jveselka-mes-su-dziaugsmu-ir-be-spaudimo-pamateme-rusus-su-ju-komunizmu-ir-metemes-i-ju-puse.d?id=39833733