Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Polonis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Stilius ir mada, išskirtiniai žmonės - arbata su poloniu yra išrinktųjų gėrimas!

Polonis - anoks aromatingas ir puikus angliškos arbatos paskanintojas, puikiai tinkantis senai nematytų praeityje likusių skolingais draugų, paveldėtojų ir kitų mielai sutinkamų žmonių pavaišinimui. Jei polonio kiekiai dideli, arbata įgauna dar ir nepakartojamą, tamsoje pastebimą švelniai melsvą švytėjimą, keliamą Čerenkovo spinduliavimo, nuo ko dar labiau pagerina estetinį šio gėrimo grožį.

Jei kiekiai polonio dideli, tai kvepia jis ozonu, taip sukurdamas nepakartojamą gaivumo įspūdį, paskleisdamas aromatą kaip po kokios stipriai žaibavusios audros ar kopijavimo aparato, betgi dažniau jo kiekiai būna vos tokie maži, kad teužuodžia jį Geigerio skaitliukas. Dargi polonis pavadinimą gavo nuo Lenkijos, o vartojamas kaip kosmetinė priemonė, padaro galvos odą lygia ir visiškai beplauke, tiesa, poveikis neilgas - savaitė-kita iki pakol nusibaigs.

Dar sako, anoksai Litvinenka arbatą su poloniu gerdavęs, kai gavo ją iš Putino kažkokiu siuntiniu, taigi plika akimi matyti, kad skanautis poloniu reikia saikingai ir pamatuotai. Čia jums ne kokie baksai, katrųjų kuo daugiau tuo mieliau gyventi.