Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Genovaitė Šunokienė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Genovaitė Šunokienė demonstruoja lochotronus

Genovaitė Šunokienė ilgus metus augino visokius paukščius ir pagarsėjo savo įstabiom parodom, ypačiai vištom, povais ir dar kokiais tai, kažkur Žibininkų kaime, pakolei tenais kažkoks Omnitelis, o gal ir kažkas kitas pastatė psichotroną, nuo katro matomai gavosi keistų reiškinių, perkėlusių augintinio psichiką į žmogų, betgi fenomenas tai nuostabus, nesgi negali juk taip būt!!!

Štai taip sukilusi prieš visą pasibjaurėtiną reikalą, atkakli ir pasigėrėjimo verta moteris prisiskaitė šundaktarių knygų apie visokias spinduliuotes ir ėmės reklamuoti visokių ten lochatronų paslaugas netgis pačiam Seime, kur anokio seimūno Evaldo Jurkevičiaus smegenis galimai irgi paveikė, taip kad čia dar sukeldama nekuriems įtarimų, kad šitas reikalas užkrečiamas[1], o dar ir garsusis Commonsense.lt netgi apie tai parašė, tai paskui Genovaitė kažkokia atėjusi labai ilgai aiškino komentaruose, kokie visi yra netokie ir kaip visus psichotronai žudo ir dar gyrėsi, kad kažkokiame kaime už ją 500 žmonių balsavo, kad jinai labai iškili[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.bns.lt/topic/941/news/34798641/
  2. http://www.commonsense.lt/2010/10/21/baime-parduoda-seimas-padeda