Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Žibininkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Žibininkai - garsus kaimas Kretingos rajone, kur nusikalstama slaptųjų tarnybų veikla darė savo eksperimentus ant žmonių, pastatę aukštos galios psichotronus, keliančius žmonėms psichikos ligas, o taipgi ir kitus susirgimus. Pristatę visokių ten bazinių stočių, nukreipė diarėjos spindulį į miegančius žmones, tad atsibudę ryte, visi aptiko savo kūnus sudergtus išskyrose ir akivaizdžiai susergtus dirbtinės spinduliuotės būdu.

Tai ryškūs faktai ir įrodymai, kad eksperimentai vykdomi ant žmonių. Psichotronų gamintojai ir pardavėjai nesibaido nieko, o šią spinduliuotę ant žmonių taikantys nusikaltėliai verti visuotino pasmerkimo.

Pipedija primena, kad šią spinduliuotę aptikti ir neutralizuoti galima, panaudojus specialius spinduliuotės aptikimo prietaisus, ką ir rekomenduojame padaryti kuo skubiau.

Gi dar pat šiame kaime gyvena ir garsioji Genovaitė Šunokienė, tapusi kovotoja prieš psichotronus ir netgi seimo nariui Evaldui Jurkevičiui pirkti kažkokius ten triusikus, kurie nuo spinduliuotės apsaugo...