Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Berneen

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Berneen Candice Naidoo)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear action button cancel.png  Šis straipsnis yra puolamas vandalų, buvo mažiausiai vienas bandymas trinti jo turinį!
Manome, kad čia užlipome kažkam ant nuospaudos! Teisybė akis bado! Vagie, kepurė dega! Įleisk kiaulę į trobą tai ir ant stalo užlips!
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Berneen tokia panaši į Maiklą Džeksoną jaunystėje, kol anas dar buvo gyvas ir juodas

Berneen - tai tokia negriukėAfrikos (nors spalvų neskiriantys daltonikai galvoja kad indė), visai daili ir patraukli šiaip. Labai geras pavyzdys, kad blondinė - tai ne plaukų spalva, o smegenų būsena - todėl kažkas ją, nors ir nekalbančią lietuviškai, įkišo į televiziją - vietoj klouno.

Tai darbar LNK pasakoja, kaip atvykus Lietuvon, Berneen išsyk tapo pirmąja juodaode verge, išnaudota šou verslo vertelgų ir maitinosi duona su vandeniu, vis badaudama ir neturėdama net pinigų autobuso bilietėliui, todėl turėdavus į darbą pėstute eiti. Tai čia mes net neabejojam, kad šitaip televizija iš tų kalbų dar kartą sau pinigus uždirba, o Berneen ir vėl nieko negaus!


Visiškai melagingi gandai apie Berneen praeitį, mes garantuojam, kad tai melas, visiškai!

Anot nepatvirtintų gandų, Berneen yra prekybos žmonėmis auka. Teigiama, jog vienos garbingos šeimos žentas, mėgstantis pamedžioti egzotiškose šalyse, kažkokiame Afrikos turguje ją tiesiog nusipirko, sumokėdamas sumedžioto dramblio membrum virile. Šių odą labai vertina vietos krepšių gamintojai, mat patrynus krepšio apimtis padidėja keturgubai.

Naujasis Berneen šeimininkas?
Pirkinys į Lietuvą buvo pargabentas pritaikius įprastą matrimonialinę gudrybę, apie kurią Holovudas yra nufilmavęs filmą "Žalia korta" su Žėraru Dėpardjė.

Naujieji vergvaldžiai Lietuvoje begėdiškai išnaudojo vargšę negriukę savo iškrypėliškoms pramogoms - vertė ją dainuoti, šokti, fotografuotis beveik nuogai ir linksmai mostaguojant papais rodytis TV laidose.

Neseniai mus pasiekė liūdna žinia - nusibodusią negriukę jos šeimininkai išmainė su vienu arabų šeichu į 100 barelių naftos. Dabar vargšė negriukė yra uždaryta vienos Arabistano šalies hareme, kur dirba maždaug tą patį, ką ir Lietuvoje, bet ne viešai.

Snukių daužymasis su skinų panom

Kartą, būdama girta, Berneen valkiojosi kažkur Vilniaus senamiesty ir pamatė fašistiškai apsitaisiusias skinų mergas, kurias pradėjo visaip plūsti ir užgaulioti (tai - šimtaprocentinis jos bukumo įrodymas!!!). Tai kai užsirovė, tai ir gavo nuo vienos skinės Violetos Iljinych į snukį. Paskui per tris dienas išsiblaivė, o tada jau nutarė kreiptis teisėsaugon, esą ją rasistai užpuolė.

Genetika

Kadangi pati Berneen Candice Naidoo-Čereška teigia, esą jinai esanti indė, o daugelis galvoja, kad ji negrė, tai norim išsklaidyti šitą nesusipratimą savo primityviais samprotavimais. O taigi visi žino, kad indės turi žymiai šviesesnę odą, o negrės - žymiai tamsesnę. Todėl neabejotina viena iš trijų:

  1. Berneen yra indų-negrų mulatė, kurios odos spalva yra tarpinė tarp negrų ir indų
  2. Berneen yra dirbtinai odą nusišviesinusi negrė, kaip koks Maiklas Džeksonas
  3. Berneen yra dirbtinį soliariumų įdegį praktikuojanti indė - turint omeny jos blondinišką prigimtį, tai labiausiai įtikėtina

Kilmės paneigimas

Kadangi intelektualinė dauguma netiki aukščiau išvardintais samprotavimais, jaučiam pareigą paneigt tai, kas gi ten parašyta:

Juodos negrėsindės iš Šri Lankos (čia tokia valstybė į pietus nuo Indijos, kur auginama ceilono arbata). Atspėkit, katra iš šitų negriųindžių yra garsioji Berneen?
  1. Kas galvoja, kad indai yra šviesūs - nėra matęs tikro indo iš pietų Indijos (tuo labiau iš Afrikos, pvz[[Vaizdas:., zulusų indo)
  2. O be to, gerai maišyti su baltaisiais mulatai būna dar šviesesnio gymio už šviesaus gymio]] indus
  3. Berneen pavardė (Naidu) yra išimtinai indiška (nors visos negriškos skamba lygiai taip pat), tad teorija, esą ji yra grynakraujė negrė - atkrenta
  4. Puikiai žinoma, kad Indijoje negrai negyvena, nes visi tie melejonai negrų, kuriuos ten kažkada atvežė britų kolonizatoriai - seniai asimiliavosi
  5. Netiesa, kad nuo indų suodžiai nusiplauna ir jie pasidaro tiesiog tamsoko gymio, visai kaip ne negrai, o kaip kokie arabai ar turkai

Taigi, kaip du kart du įrodėme, kad akys jūsų neapgaudinėja - Berneen visgi yra negriukė!

_____________

Vardan pliuralizmo jaučiame pareigą paminėti, kad tarp negrų intelekto brolių Lietuvoje ir šiaip baltųjų juodų papų mėgėjų gan paplitusi alternatyvi realybei nuomonė, maždaug tokia:

"Ką jūs varot ant Berneen durniai jūs pseudointelektualai, galvojat čia juokinga skaityt, mažvaikiai jūs nesusitupėję, šūdiną puslapį savo sukūrėt, tai galvojat, kad esat kieti, nors nematot, kad Berneen yra indė, baltaodė, tik tamsesnio gymio, pažiūrėtume, ką sakytumėt, į tą Afriką nuvažiavę, tylėtumėt subines suraukę.."

Primename, kad žmonės, kurie žiūrėdami į juodą daiktą, kažkodėl sako, kad jis yra baltas, arba važiuoja degant raudonam šviesoforui vadinami daltonikais!