Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Maiklas Džeksonas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Tai - be ne ryškiausia nuotrauka iliustruojanti Maiklo Džeksono gyvenimą ir lemtį

Pasimirė Maiklas Džeksonas - milijonai peraugusių paauglių verkia jųjų dievaičio, su kurio muzika, klipais ir skandalais išaugo ištisa karta. To būdą aprašė vienas Internetas po Slideshow apie taip, kaip keitėsi Maiklo Džeksono fizionomija po plastinių operacijų, iškėlė klausimą, maždaug: "jeigu tai darosi išorėje, tai kas tada viduje?"

Dabar svarstoma, kam atiteks Maiklo Džeksono Dačia - Neverland

Dargi manyta, kad pats tasai - Vampyras, nes bandė filmuotis kažkokiam filme, kur pasivertė vilkolakiu, bet buvo visai nebaisus, bet tinka įvairaus amžiaus vaikams gąsdinti. Vienu žodžiu, Maiklo Džeksono gyvenimą dar iliustruoja jojo daina "Black or white" - nebuvo jis, nei juodasis, nei baltasis, nei moteris, nei vyras...

Dėl jo mirties kaltinamas Drąsius Kedys.

Milžiniškas jo domėjimasis vaikais, privertė Vatikaną rimtai susimąstyti dėl galimybės M.Jacksoną kanonizuoti Šventuoju“, - teigia Šventojo sosto atstovas. „Negalima ignoruoti jo nenormalumų, todėl būtina atsižvelgti į žmonių prašymus jį kanonizuoti“. Vatikano atstovo teigimu, prieš svarstant kanonizavimo klausimą teks atsižvelgti į virtinę aplinkybių, iš kurių svarbiausia - M.Jacksonui iškelti kaltinimai pedofilija. Jei tai pasitvirtins jį tikrai paskelbs šventuoju.


R.I.P Michael Jackson