Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Beatos žiurstai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Išgarsėję Lietuvoje ir daugelyje kitų šalių, šios prijuostės (kvartukai) pasižymi retomis savybėmis ir padeda gaminti maistą.

Tipiškas Beatos parduotuvės kvartukas, šmaikščiai ir su humoru įnešantis romantinės liepsnelės į gyvenimą virtuvėje. Šitoksai žiurstas be žodžių pasakys šeimininkės vyrui ar draugui (o gal ir meilužiui), kad po skanių pietų, pagamintų pagal Beatos knygos receptus, laukia ir desertas.

Žiurstus galima įsigyti Beatos internetiniame tarptautiniame komercijos portale už prieinamą kainą.

Apie gaminį ir jo savybes

Reklama skelbia, kad jie yra siuvami ekologiškomis sąlygomis būk tai Labanoro girioje, čiut ne giedant paukščiams ar čiurlenant šaltiniams, o iš tiesų juos siuva laisvės atėmimo bausmę Vietnamo ir šiaurės Kinijos cugunderiuose atliekantys asmenys: invalidai, vaikai ir politiniai kaliniai. Dirbtuvėse pokši prievaizdų rimbai, girdisi gerkliniai šūksniai, raginantys siūti greičiau. Vienas kalinys per pamainą turi pasiūti ne mažiau 200 žiurstų, kitaip negauna valgyti ir miršta. Vaikams norma (po Amnesty International vizito) sumažinta iki 120 žiurstų per pamainą.

Logotipus rankomis siuvinėja darbštūs šiaurės Kinijos invalidai, atskirame fabrike, įsikūrusiame prie Manžūrijos kalnelių.

Verslininkė Beata Nicholson ir jos brolis Andrius Užkalnis džiaugiasi, šiaurės Kinijos mieste Charbine su vietos represinių struktūrų atstovais sutarę dėl didelių kiekių žiurstų gamybos. "Malonu, kad derybų dėka pavyko pasiekti susitarimą ir užtikrinti mažą prijuosčių savikainą. Tai leis mums gauti didelius pelnus, kuriuos investuosime į naują verslą," sakė A.Užkalnis vietos spaudai per furšeta po susitarimų pasirašymo. Vietos žurnalistas, pasidomėjęs, ar gamyba fabrike etiška, šypsenos verslininkų veiduose jau nebepamatė ir buvo išprašytas lauk iš salės.

Medžiagos kvartukų gamybai, daugiausiai užsilikusios nuo U.S. Army Surplus sandėlių zapasų iš Korėjos karo laikų, yra tačiau patvarios ir nebijo nei karščio, nei virtuvėje besitaškančių taukų ir padažų, net ir pačių aštriausių, česnakinių arba su čili pipirais.

Pipedijos nepriklausoma nuomonė

Gaminių dizainus daugiausiai kūrė pati Beata, o kelis prisiprašė įliūlinti jos brolis, ko pasekoje gavosi ne visi vienodai vykę, o kai kur yra ir bezvkusicos pavyzdžių. Tačiau geras pasiuvimas, stiprūs šniūrai ir dailus logotipas su kaupu kompensuoja, todėl Pipedija rekomenduoja pirkti šiuos žiurstus.