Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Beatos knyga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Dėl to, kad Andrius Užkalnis surijo kepamus svogūnus, Beata Nicholson buvo priversta atsiprašinėti gerbėjų ir prašyti, kad jie palauktų, kol svogūnai bus iškepti iš naujo, tuo tarpu gerbėjai vieningai pasmerkė Andrių Užkalnį
Andrius Užkalnis naglu veidu prieš pristatymą griebia už Beatos plaukų ir aiškina "jei aš nedalyvausiu, tu pasigailėsi"
Kol Beata daro valgyti, Užkalnis sėlina prie maisto produktų
Štai ir svogūnai, jau tuoj tinkami sriubai, bet Užkalnis juos greitai suėda
Beata iš naujo pjausto svogūnus sriubai, tuo tarpu Užkalnis išvarytas ir pasmerktas gėdai
Pagaliau nuostabi sriuba išvirta ir visi galės jos patenkinti paragauti. Aišku, išskyrus išvarytą Užkalnį, bandžiusį viską sužlugdyt

Beatos valgių knyga - tai toji garsioji receptų knyga, kurią kažkokia leidykla ėmė ir drastiškai išcenzūravo. Pipedija klaikiai piktinasi cenzūra, nes čia ir mus taip sugalvotų cenzūruoti, nes viskas taip negalima, durniai!!!!


Pati geriausia knyga apie maistą

Pati geriausia knyga apie maistą yra tokia gera! Tai čia svarbiausia, kad visi receptai suprantami, o valgiai - stebėtinai nuostabūs ir pagaminami iš laisvai prieinamų produktų, be jokių ten išsidirbinėjimų, pagal kuriuos reiktų dėti neaišku, ką, ko Lietuvoje neįmanoma gauti, o dar be to, šimtai receptų sukurti taip, kad valgiams pagaminti tereikia vos kelių minučių.


Knygos cenzūra

Kaip ir skelbėm, knyga išties buvo cenzūruota ir leidykla jau atsiprašė už tą pasibaisėtiną cenzūrą, ir žadėjo taip ištaisyt ateityje tokias klaidas ir daugiau necenzūruoti, nepasiduoti provokacijoms, nes cenzūra buvo ne dėl jų kaltės.

Pipedija protestuoja prieš Beatos Nicholson knygos cenzūrą ir reikalauja leidyklos sugrąžinti pavogtus puslapius, nes būtent juose buvo patys slapčiausi receptai, kaip kiekvienas galėtų sėkmingai išvirti pačius tikriausius cepelinus, tokius skanius, kaip netgi pati Beata moka išvirti!!!!!


Andrius Užkalnis bandė sužlugdyti Beatos knygos pristatymą

Per renginį "Knygų mugė" 2010 pradžioje Andrius Užkalnis, įsiprašęs į pristatymą, bandė sužlugdyti visą Beatos Nicholson knygos pristatymą, gėdingai už nugaros suėsdamas kepamus svogūnus, skirtus nuostabiai pomidorų sriubai. Todėl Beata Nicholson svogūnus buvo priversta kepti antrą kartą, o paskui dar ir trečią, tuo tarpu Užkalnis buvo gėdingai nuvytas nuo scenos, kai tuo tarpu Beata visvien sugebėjo išvirti tiesiog fantastiškai nuostabią sriubą ir papasakoti daugybę kulinarinių subtilybių, bet tai kaip sakant, vat kaip būna, kai pasitiki Užkalniu...


Beatos Nicholson knygos cenzūra

Pirmiausiai paaiškėjus, kad iš knygos specialiai buvo iškirpti ištisi trys puslapiai apie cepelinus, kaip juos galėtų išvirti netgi visiškai nepatyrę, nes gi žinote, kaip būna, kad į košę pavirsta tie cepelinai, kai nemoki virt, o tai paskui paaiškėjo, kad tarpu kitų receptų irgi buvo cenzūra ir išcenzūruotas netgi visas skyrius, pavadintas "Užkandžiai su macais", kur buvo visa krūva puikių receptų sumuštiniams, tinkamiems netgi didžiausioms šventėms, nes pasirodo, esą leidykla pareiškė, kad "macai yra žydiškas valgis, ką lietuviai pagalvos?"

O bet tačiau visgi pasiliko knygoje dar daugybė kitų receptų, tai nors cepelinų ir sumuštinių su macais negalim pasidaryt, tai užtatai darom rafinuotus visokius valgius, kurie visus puikiai stebina, o receptai tokie, kad netgi tokia durna merga, kaip Nora Papaitytė sugebėjo tai padaryt.

Upd. tai čia dabar dar paaiškėjo, kad knygoje liko slaptų žydiškų receptų, bet mes jų nesakysim, kad nebūtų išcenzūruoti ir tie!!!!

Upd. tai dabar dar paaiškėjo, kad šitą cenzūrą sugalvojo Andrius Užkalnis iškišt, iš pavydo, kad Beatos Nicholson knyga yra geresnė ir populiaresnė!!!


Dar visokios naujienos

Po to, kai Pipedija triukšmingai protestavo apie cenzūrą, buvo išleistas naujas, papildytas knygos variantas, katras jau dabar yra taip vadinamas antrasis leidimas, tai į jį sugrąžinta dalis išcenzūruotų receptų, bet mūsų dar laukia ilga kova, pakolei bus grąžinti cepelinų receptai!!!!

O tuo tarpu kita dar niekur neskelbta informacija sako, kad Beata Nicholson jau išleis ir antrą knygą, tik dar niekam nesako, kas tenai per knyga bus!!!!

O tai dar informacija sako, kad Beata Nicholson jau pareiškė, kad po akibrokšto daugiau neįleis Andriaus Užkalnio į jokius savo renginius. Tai taip ir reikia, nes visų pasikraupėjimą sukėlė tokie pasibaisėtini Užkalnio išpuoliai.