Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Knygų mugė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia ne Naciai knygas degina - jaunimas
Šiukšliadėžė
Šiukšliadėžė
Šiukšliadėžė
Šiukšliadėžė
Desperatiškai bandoma patenkinti lietuvio poreikį kolekcionuoti nugarėles. Vartotojas priverstas kartu nusipirkti ir kelis šimtus puslapių dažnai aukštesnės kokybės visokiais žodžiais prispauzdinto popieriaus lapų, kurių gamybai, įrišimui irgi platinimui buvo pajungta daugybė gamtos išteklių bei resursų (vien ko verta bebrų mityba! Viena knyga - vienas medis - viena diena bebrų šeimynai!)


Nūnai, kai vartosi Internetai, Spaudiniai kasdien nebetenka populiarumo - dažnas knygą perka tik dėl grožio, o perskaitęs nutrenkia kur į kampą, tik retai su kaimynu pasidalina ar į kokią Biblijoteką nuneša... Gazietos nuo seno naudojamos pečiukams prakurti ir naudingos tik tiek, kiek ten yra horoskopų, anekdotų, kryžiažodžių ir televizoriaus programų.


Knygų mugė - ritualinė - apeiginė promocijos akcija, skirta pseudointelektualams patenkinti savo nepilnavertiškumo kompleksus irgi garbėtroškiškumą, o kartu pabuvoti minioje su bendraminčiais. Tai yra puikiausia proga pablevyzgoti apie Belenką, ten galima apginti savo nuomonę ir pasiremti citatomis! Tos Knygų mugės yra paplitę po pasaulį, bet ne taip plačiai, kaip kokie Loginai.


Vilniaus knygų mugė

Tai jau dabar aišku, kad masinė psichozė čia gaunasi: tūlikai - kasantras neveikia jau vanduo (nespėja taisyt), bent keletą kartų buvo užkirsti bandymai įsinešti į paviljonus pigaus vyno, neveikia jokie Bankomatai ir direkiasi Milžiniškos eilės...

Lietuviai traukia prie spauzdintinio žodžio - Silva rerum... Sako, ir Bomžai kaip kurie suskubo prie Litexpo centro elgetaiti, tai jie irgi laikytini Entelektualais, nes iki tokio dalyko dar dasiprotėt reikia!


Pipedija Knygų mugėje

Štai ir Pipedija knygų mugėje pagarsėjo - kažkas ėmė klijuot lipdukus ant šiukšliadėžių, su aiškiais užrašais - "Pipedija". Matyt šitaip slapti protestuotojai norėjo pasakyt, ką apie Pipediją galvoja.


Skandalai

O kokia gi mugė be skandalų? Štai ir šįsyk, Beata Nicholson vos nepatyrė tragedijos, kai jos kulinarinės knygos pristatyme Andrius Užkalnis surijo kepamus svogūnus...