Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Asociacija XXI amžius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Asociacija XXI amžius arba Asocijacija XXI vek rusiškai dar vadinama kaip Ассоциация XXI век, ХХ1 век, Анзори ХХ1 век - žymus koncernas, katras Rusijoje valdo belenkokius turtus ir skaitomas už patį tą didžiausią rusų mafijos valdytoją, mat per jį viskas legaliai patvarkoma.

Įkūrėjai - trys draugai, kultūros autoritetai, mecenatai ir veikėjai - Josifas Kobzonas, Anzoris Aksentjevas-Kikališvilis ir kažkoksai Otaras Kvantrišvilis. Tai dar šitas koncernas spėjamai nemenkai buvo nutiesęs savo letenas į Lietuvą bei susietas su kažkokiais ten veikėjais vietiniais, nes bent jau kokia nors Renata Smailytė buvusi mat kažkokia ten Anzorio Kikališvilio draugė ar tai kažkas panašaus...

Pradžioje, dar kokiais 1988 sukurtas kooperatyvas greitai išaugo į rimtą firmą, beveik nieko tiesiogiai nevykdančią pačioje Rusijoje, tačiau apjungusią keliasdešimt kitų firmų, priklausiusių Josifui Kobzonui, Anzoriui Kikališviliui, Otarui Kvantrišviliui, o pirmuoju direktorium patapo to Otaro brolis Amiranas - pagarsėjęs nusikaltėlis.