Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Otaris Kvantrišvilis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Otaras Kvantrišvilis)
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Otaris Kvantrišvilas arba Otaras Kvantrišvilis (rusiškai - Отари Витальевич Квантришвили) (čia jau kalbainiai maišo kortas ir trukdo teisingai vardą-pavardę užrašyt) - vienas iš pačių žymiausių visų laikų Rusijos mafijozų, tasai bratokas pilname gražume iš pačių nusikalstamų gaujų siautėjimo laiko, kai visi nusikaltėliai vadinosi sportininkais, o žymūs verslininkai vaikščiodavo apsirėdę treningais bei raudonais švarkais.

Tai ir tas Otaris Kvantrišvilis buvo vienas iš tokių, per visą Rusiją žymiausių, puikus Josifo Kobzono sėbras, kažkokių ten imtynių sporto meistras, visoksai treneris ir netgi kažkokios rusiškos sportininkų partijos įkūrėjas - šioji veržėsi tais laikais valdžion.

Ale taip jau sutapo, kad 1994 metais kažkas ėmė ir tą Kvantrišvilį nušovė. Tai paskui išlindo, kad buvo kažkokia ten konkuruojanti grupuotė, su kuria nepasidalino kažko, tai Rusijos KGB pabandė įsikišti ir paorganizavo ten kažkątai, o paskui tas pats KGB už tai tą konkuruojančią grupuotę ir pasodino, o paskui dar kilo kalbos, kad išties Kobzonas su Kikališviliu nutarė durniausią sėbrą iš savo konsorciumo Asociacija XXI amžius pašalinti...

Tai dabar ir niekas gerai nežino, kaip ten viskas buvo... Aišku tik tiek, kad patsai Otaris Kvantrišvilis buvo aiškiai susietas su visokiais mafijozais, pats nemenkai kalėjime atsėdėjęs, o jo paties brolis Amiranas Kvantrišvilis buvo dar labiau pagarsėjęs autoritetas, o dar ir nušautas dar anksčiau - 1993, bet būtent jisai oficialiai ir buvo įkūrėjas bei direktorius to žinomo kooperatyvo-koncerno Asociacija XXI amžius.

Taip kad kaip matom kaip čia viskas pripainiota.