Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Artūras Margelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arūnas Margelis

Artūras Margelis - Lazdijų metras, liaudyje išgarsėjęs kaip Šiukšlių princas neValius. Pagarsėjęs aferomis su atliekų tvarkymu, tylomis bambama, kad Arūnas Margelis yra susidėjęs su Komunistais! Lazdijų merą, pasinaudodamas tarnybine padėtimi per radjią ir Internete aršiai kritikuoja Virginijus Savukynas, nes pats yra kilęs iš miestelio Seiriejai ir, greičiausia, siekia merui didelės politinės reklamos, kad jau paleido bent du opusus iš eilės, kur po penkiolika kartų pamini, koks, neva, blogas yra Lazdijų meras Arūnas Margelis..

Ogi dar internetuose anas pagarsėjo ne tik Lietuvoj, bet ir užusieniuose, kaipgi mėmė apie gi tokį daiktą, užsivadinantį eyebrow, kiba gal antakius kokius... Tai lig šiolei panašiai mėme tapti sugebėjo tiktais Šustauskas, katrasai čiulpė mikrofoną Seime...

O dar čia nesusigaudom, kaip dabar gavosi, kad šitas Artūras Margelis kažkodėl mums išvirto į Arūną Margelį, tai gal ir išties keli nesusiję žmonės esą...

Upd. Taigi Aukščiausiasis Teismas galutinai nusprendė: Artūras Margelis ir administracijos direktorius Gintautas Salatka yra dėl nieko nekalti, tai matyt kad visos kalbos buvo iš negeranorių visokių.