Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antanas Barkauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Antanas Barkauskas - veikėjas iš NKVD, vienas iš LKP vadovybės, sovietinis išpera ir idiotas - dar ir buvo Žinijos draugijos valdybos pirmininkas tuo metu, kai šioji į savo vidų įsileido Scientologijos bažnyčią, taip kad apie mąstymo gebėjimus nėra ką sakyti.

Pradėjo savo sovietinę karjerą neaiškiais keliais, nes staiga 1940 metais, vos užėjus sovietinei okupacijai , išsyk tapo Kauno NKVD II poskyrio politiniu vadovu, t.y., ideologiniu organizatoriumi ir sprendėju, kuris nuspręsdavo, ką pasodinti, ką sušaudyti, o ką ištremti. Ir tai nepaisant to, kad jam tebuvo 23 metai, o jokių žinių apie jo veiklą iki tol - niekur nėra kažkodėl. Gandas sakė, kad buvo tiesiog eilinis pacukas, kuris į tą postą pasodintas buvo dėl to, kad visi komunistai su visokiais banditais neblogai susisaistę buvo ir tokių žmonių ieškojo.

Per II Pasaulinį karą buvo nelabai aišku kur, bet vėlgi gandas sako, kad tiesiog kažkokiame kalėjime dirbo, Gorkio mieste. Paskui pasiųstas į 16-ąją lietuviškąją diviziją, kur vėl neaišku ką darė. Ir vėlgi gandas sako, kad buvo tinkamu darbuotoju pas Juozą Bartašiūną, prie divizijos priskirtame SMERŠ padalinyje.

Paskui jau 1944 patapo Kauno apskrities vykdomojo komiteto sekretoriumi ir pirmininko pavaduotoju, paskui jau partijos Kauno sekretoriumi, paskui pusiau neakivaizdiniu būdu baigė Maskvos partinę mokyklą, po kurios tapo išsyk ir Vilniaus ir Kauno partijos sekretoriumi vienu metu. O paskui jau 1959 baigė tokią Visuomenės mokslų akademiją prie SSKP CK, kuri buvo skirta aukščiausiems kompartijos veikėjams ruošti. Tuo pačiu 1960 pakliuvo ir į LKP CK, o jau 1961 ir į LKP CK biurą, ir netgi į patį LKP CK biuro sekretoriatą, kur iki pat 1975 buvo ideologijos sekretoriumi. O tuo pačiu ėmė vaizduoti ekonomikos mokslų kandidatą į daktarus ir dar ten kažką ir buvo labai kietas, pakolei nenumirė jį globojęs Antanas Sniečkus.

O paskui 1975 metais Antanas Barkauskas buvo išmestas iš aukščiausios valdžios, nes kažką prisidirbo, o gal greičiau tiesiog Petras Griškevičius nenorėjo turėti pas save šalimais neištikimų žmonių. Tai vat ir prametė jį, palikdamas poste dėl vaizdo - LTSR Aukščiausios Tarybos prezidiumo pirmininku, neturinčiu anei jokios prasmės, nes jis tenai ir šiaip buvo visos tos AT pirmininku dar 1963-1975. O ir tai, jau 1976 tepaliko tiktai šito prezidiumo pirmininko pavaduotoju, taip kad kaip ir pensijoje beveik. Paskui tiesa, bandė Antanas Barkauskas atsigaut ir pralįst į SSKP CK, bet irgi nepavyko. Tai baigė tuo, kad tapo atsiskyrusios LKP nariu, paskui LDDP nariu, o paskui LSDP nariu, o paskui numirė.

Kažkodėl visai negaila.