Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Algirdas Gudaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Gudaitis - paksuolis, tapo meru Jurbarke dar 2007, o berods 2009 buvo praspirtas, o į jo postą atsisėdo anoksai Ričardas Juška, nes anasai Algirdas Gudaitis buvo kaltinamas kažkokiais neveiklumais. Tai pasidarė tada tasai Algirdas Gudaitis vicemeru, o tada po kiek laiko ir iš vicemerų buvo praspirtas[1].

Tai paskui buvo labai įdomių kalbų visokių, nes nei kai iš merų praspirdinėjo, nei kai iš vicemerų praspirdinėjo, tai kažkaip tie savavaldybės nariai visai nenorėjo aiškint ir skelbt, už ką. Tai labai daug klausimų liko neatsakyta.

O tai anojo sūnus Andrius Gudaitis irgi kadais pagarsėjo, kai 2008 rodė policijai savo šikną viešoje vietoje, tai daug kalbų apie tai buvo[2].


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.jurbarkiskis.lt/naujienos/2615-atleistas-mero-pavaduotojas-algirdas-gudaitis?fontstyle=f-larger
  2. http://www.lrytas.lt/-12208829321219413904-jurbarko-mero-s%C5%ABnus-policijos-pareig%C5%ABnams-parod%C4%97-nuog%C4%85-u%C5%BEpakal%C4%AF.htm