Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šablonas:Vasario 14 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
  • Šią dieną 1009 metais kokiuose tai Kvedlinburgo analuose buvo įrašytas įrašas, kad vienuoliktaisiais savo atsivertimo metais, Kovo 9 dieną, buvo nukirsdintas toksai Bonifacijus Brunonas, tai dabar nuo šiol šitai yra Lietuvos šventė, nes pirmą kartą Lietuva paminėta. Tiesa, iš tų analų nelabai aišku, kelintais ten metais jis nukirsdintas, nes trenkti istorikai pasakoja, kad 1009 metais, bet analuose įrašyta, kad Kovo 9 nukirsdintas, o patsai įrašas tai dar 1009 metų Vasario 14 dienos, tai gaunasi kad įrašyta ansčiau, nei nukirsdintas.
  • Šią dieną 1946 metais oficialiai ėmė dirbti ir kažką skaičiuoti pirmas kompiuteris - ENIAC
  • 1956 metais šią dieną prasidėjo XX KPSS suvažiavimas, kuris paskui baigėsi tuo, kad Nikita Chruščiovas pasakė slaptą, tik aukščiausiems kompartijos vadams skirtą kalbą apie tai, kad Josifas Stalinas su visokiais NKVD darė nusikaltimus. Tai vat jau po to prasidėjo Chruščiovo atšilimas.
  • O vat 1993 metais šią dieną Algirdas Brazauskas buvo išrinktas prezidentu.
  • O štai 2005 šią dieną kažkokie buvę PayPal darbuotojai ar tai šiaip neaiškūs studentai paleido Youtube, nuo ko prasidėjo tasai video servisas
  • Šiandien gi - švento Valentino diena. Nepamirškite pas vertelgas nusipirkti idiotiškos raudonos širdutės ir smagiau nei bet kada padulkinti savo antrąją pusę žadant meilę iki grabo lentos!