Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vytautas Vazalinskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
07:54, 26 kovo 2010 versija, sukurta Karvespienas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Vytautas Vazalinskas - taigi garsus valdininkasEnergetikos Ministerijos, kur kartą išlindo, kaip jis paprastus žmones vadina vidiniuose susirašinėjimose, kai gauna kokį nors laišką su klausimu kokiu nors.

Tai kai gavo laišką iš anokio Artūro Budreikos, tai Vytautas Vazalinskas persiuntė jį kažkam, su prierašu "Sveiki, Kęstuti, atsakykite tam glušui, gerai?"

Tai nuo to laiko visi puikiai sužinojo, kad paprastus žmones Energetikos Ministerijos valdininkai laiko glušais. Tai štai tokia valdžia pas mus Lietuvoje. Tai dar gerai, kad tas interesantas tik laišką pasiuntė, nes jei būtų tai gyvai vykę, tai ką gali žinot kuo būtų pasibaigę, o įrodymų ir nebūtų jokių.

O tai dar smagiau buvo, kad šitam Vytautui Vazalinskui ministras Arvydas Sekmokas paskyrė pirmiausiai nuobaudą kažkokią ten, o po kelių mėnesių - premiją, kurią kažkaip dar pavadino, kad tai ne premija, o kažkoks priedas, tai tada irgi skandalas kilo, kodėl sunkmečiu, kai Vyriausybė premijas uždraudė, Arvydas Sekmokas premijas dalina.

Panašu kad Artūras Budreika Energetikos Ministerijos klerkelius beigi kitokius energetikos žiniuonius yra užknisęs savo visokiais paslaptingais išradimais, o natūralu kad perdiem dideli išradėjai ir kitokie šviesuoliai liaudyje dažnai glušais išvadinami, tačiau moralas toks, kad pavaldiniai turbūt ne tik premijų negavo, bet dar ir turėjo skubių išlaidų vazelinui, bo savo viršininką reik mokėti pridengti beigi kompiuteriu "delete" mygtuką žinoti kada paspausti.