Vaiduokliai

01:23, 5 spalio 2010 versija, sukurta Vytas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Klerikalai}} '''Vaiduokliai''', arba '''šmėklos''', - tai paranormalūs reiškiniai, kuomet silpnos psichikos individai regi mirusius žmones, skeletus, gyvūnus ar apskrit...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
 Crystal Clear action button cancel.png 

JUMS draudžiama skaityti šį puslapį, kadangi jūsų psichika gali būti sužalota!

Šis puslapis pateikia informaciją, kuri yra susijusi su lytiniais santykiais, smurtu, ligomis, realaus pasaulio įvykiais, reiškiniais arba dar kuo nors, ką draudžia klerikalkonservatoriai. Pipedija negali nustatyti, ar šita informacija yra pavojinga, ar nepavojinga, todėl reikalaujame jūsų nedelsiant uždaryti šį puslapį ir kreiptis į artimiausią kunigą, kuris padėtų dėl to apsispręsti.

Gyvendami doroj ir moralėj, kaip prisako mūsų vyriausybė, mes nesidauginam, mes nesergam, mes nemirštam, mes neegzistuojam ir todėl neturim žinoti nieko apie šias visokias baisybes, kurios gali mus sužaloti. Jei jau Seimas taip nusprendė, mes niekaip negalim kvescionuoti tokio dalyko, todėl šią informaciją draudžiame jums skaityti, su sąlyga, kad jūs nesate kunigas arba įgaliotasis klerikalų atstovas, savo skaitymo aktu prisiimantis atsakomybę už savo bei visų aplinkinių sužalotą psichikos sveikatą.

Vaiduokliai, arba šmėklos, - tai paranormalūs reiškiniai, kuomet silpnos psichikos individai regi mirusius žmones, skeletus, gyvūnus ar apskritai beleką, dažniausiai kaip neryškius, balkšvus siluetus.

Naujausias mokslo žodis

Dažniausia vaidenimosi priežastis - infragarsinis psichotronas, veikiantis maždaug 19 Hz dažniu ir rezonuojantis su akių obuolių vibracijomis[1], panašiai kaip diarėjos spindulys rezonuoja su žarnyno judesiais.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.