Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Toyota

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Toyota arba lietuviškai būtų Tojota - žinomiausios japoniškos mašinos, o be to - dar ir beveik didžiausias pasaulyje automobilių gamintojas, su savo 249 milijardų apyvarta tik vos vos atsiliekantis nuo vokiško Volkswagen, bet daugelis neabejoja, kad ateis laikas ir pralenks.

Toyota visus mus džiugina savo puikiomis mašinomis, kurios nedaug kainuoja, retai genda, yra visai patogios ir ekonomiškos, neišsiskiria jokiomis keistomis savybėmis, ne per daug rūdija, turi nelabai brangias atsargines dalis, nerodo sportinių stebuklų ir taip toliau, tačiau yra tiesiog geros ir atliekančios savo darbą taip, kaip reikia. Gal užtat tos tos mašinos tokios populiarios, nes daugybei žmonių reikia kažko vidutiniško ir nekeliančio galvos skausmo.

Dar Toyota turi ir savo kitą padalinį - Lexus, kur biškį brangesnės ir prabangesnės mašinos gaminamos, bet irgi tokios, kurios nėra kažkoksai stebuklas.

Tiesa, kadangi viskas turi išimčių, tai ir Toyota turi išimčių: štai legendinis Hilux visiškai ne kaip Toyota - yra visgi legendinis, nors gal ir ne taip, kaip pati Toyota norėtų.