Teisė - tai toksai pseudomokslas, kur daugybė visokių popierių, įstatymų ir kitų rašliavų apie teises, kurias kas nors gauna irba negauna, o taip pat ir apie įstatymus, kuriuos visiems kai pritaiko, tai paskui viskas pagal įstatymą, o štai paprastas žmogus nieko nesupranta ir negali padaryti, tai viskas būna blogai, o visokie teisininkai iš to tik pinigus uždirba, perkasi kostiumus ir brangias mašinas.

Bendrai tai teisės mokslas ir visokie teisininkai visame pasaulyje jaučiasi labai pakiliai, iškilmingai ir visaip pasipūtusiai, tačiau išties tai viskas yra ne taip, nes visa ta teisė yra daugybė visokių popierių, papkių, bylų, dokumentų ir išvis kažkokių įstatymų bei straipsnių, po kuriuos tie teisininkai kapstosi, rašinėja ir išvis yra tiesiog nykios knygų žiurkės, apsivilkusios kostiumais ir neturinčios jausmų

Yra visokios teisės rūšys, tai jos kažkaip tokios skirtingos, kad nei panašumų nesimato, tai paskui būna kad vienoje srityje kažkas kažką daro vienaip, o kitoje srityje viskas atvirkščiai, pavyzdžiui kur nors nekaltumo prezumpcija neveikia, o kažkur kitur atsiranda neteisėtas praturtėjimas, servitutas beigi uzufruktas - čia tam, kad jei koks neteisininkas užsidirbs pinigų, tai kad iš jo atimti būtų galima, o nuosavybė pasirodytų priklausanti visai ne tam, kam priklauso ir kas ją valdo.

Dar be to, visi žino, kad žmogaus teisės yra žmogui, bet kur jau įstatymai, tai įstatymams, o ne žmonėms.

Dar visi žino, kad teisės moko dvi aukštosios mokyklos - VU teisės fakultetas ir MRU, kur vien teisininkai. Tai visi žino, kad po VU tai paskui gaunasi teisėjai, advokatai ir prokurorai, o vat po MRU tai gaunasi neaišku kas.


Įvairios teisės mokslo sritys

Pasiaiškinus, kas tai per dalykas tas teisės mokslas, tai paaiškėja, kad viskas suvelta taip, kad nei neaišku, kaip. Nesusiprasi, kur kas kodėl padaryta, ką kas ten reiškia ir taip toliau, tai ir sritys viso neaiškios, kaip kokia psichiatrija tiesiog, o ne kaip mokslas. Tai užtat visokie tiksliukai teisininkus vadina humanitarais.

Dar tradiciškai visokie teisininkai rūšiuojasi pagal tai, kokia teisės rūšimi užsiima, tai atitinkamai paskui irgi vieni su kitais nesusišneka. Štai kad ir pavyzdžiui tokios teisės rūšys yra: