Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tabletės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
02:24, 29 rugsėjo 2013 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Tabletės''' - taigi tokie ratukai arba ir visai jau ratai, tik su vienu skirtumu: kai ratai, tai jau narkotikai, o kai tabletės - tai tiktai šiaip vaistai. Dažna...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Tabletės - taigi tokie ratukai arba ir visai jau ratai, tik su vienu skirtumu: kai ratai, tai jau narkotikai, o kai tabletės - tai tiktai šiaip vaistai.

Dažnai tabletės būna su tokiu grioveliu, kaip ir rėžiuku vienu arba dviem kryžminiais. Tai daugelis galvoja, kad šitai tam, kad galėtum tabletę perlaužti, tačiau tai netiesa: išties tai tas griovelis skirtas atsuktuvui, kad jei pacientas negers, tai galima būtų tabletę per šikną įsriegti. Aišku, labiau tam reikalui tinka šikninės žvakutės.

Dar tabletės būna įvairaus dydžio, o dar kadaise Lietuvoje buvo keista istorija su karvių tabletėmis, tai tosios buvo tokio didumo, kad maždaug kaip degtukų dėžutė, tai kažkokios moteriškės jas gėrė nuo kirmėlių, nes taip gydytojos prirašė, tai paskui daug triukšmo buvo dėl pasekmių...

Dar turim čia pasakyti, kad gudresni narkomanai kartais vietoje tablečių vartoja markutes.