Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Tėvynės Sąjunga - Lietuvos Krikščionys Demokratai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Konservai, Konservantai ir klerikalai, o jei jau oficialiau - tai krikdemai bei konservatoriai, bet visvien tie patys konservai. Konservai - tai čia gal dviprasmiškiausias žodis, kokį lietuvių kalba turi. Nes viena vertus - tai kaip ir konservai tiesiog, užkonservuoti tiesiog. O kita vertus - tai kaip ir konservatoriai tiesiog, katrie patys kažką konservuoja.

Tai išties čia nesutapimas, nes žodžio "conserve" prasmė abiejais atvejais vienoda, tipo, kaip išsaugot kažką ar kaip. Betgi išties tai viskas atvirkščiai, nes konservai tai gal ir yra išsaugotas maistas, tai konservatoriai gi patys išsaugoti praeities reliktai greičiau, sveikam protui neretai prieštaraujantys gal.

Tai čia dar buvo įdomu palyginti konservatorių partiją su pačiu žymiausiu konservų gamintoju - Hormel Foods, tai čia jau išvis labai įdomios asociacijos kyla. Netgi tokios, kad čia nei minėt nesinori.


Visokie Karpienio kliedesiai apie TS-LKD

Kadaise garsus pusprotis Karpienis čionai Pipedijoje rašinėjo savo kliedesius apie visokį Kubilistaną ir TS-LKD, tai čia viską apie tai ir išsaugojom, su kažkokiais atsitiktiniais istoriškai užsilikusiais pataisymais ar padarkymais, kad būtų bent jau suprantamas teksto formatavimas ir būtų įmanoma skaityti, nes Karpienis rašo taip, kad atrodo, lyg katė voliotųsi ant klaviatūros. O ir šiaip ar šiaip paaiškinimų atsirastų, o gal ir ne.

TS-LKD

Dar visai neseniai vadinosi TS-KP. Iššifravus, būtų Tėvynės sąjunga - konsrvatorių partija, tačiau daugumos runkelių vis viena dešifruojama, kaip Tarybų Sąjungos Komunistų Partija.

Šeštadienio TS-KP politinio biuro stenograma

Pirmalaikiai Seimo rinkimai būtų klaida, šeštadienį nusprendė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos politikos komitetas.

Tokią poziciją didžiausios valdančiosios partijos komitetas, kuriam vadovauja europarlamentaras Vytautas Landsbergis, paskelbė po šeštadienį įvykusi posėdžio.

Po posėdžio draugas Liancberga gerokai išgėrė su kitais draugais-draugu Juknevicene,draugu Kubildebu ir draugu Rasma. Tada ėmėsi viešų ryšių akcijos, nukreiptos prieš balso portalą. Draugas Juknevitce padaugino ir kažką šūkalojo apie daugelio opozicionierių keušus. Tarsi ji juos norėtų atimti , suspausti ar sugraužti. Iškviestos kišeninės saugumo pajėgos galų gale draugą Juknevitce nuvežė namo ir numetė prie durų.

- ”Išsipagiriok,suka” nusispjovė kišeninių saugumo pajėgų jaunesnysis karininkas Vladas.
- Demokratija mums-konservatoriams, veninteliems Tėvynės patriotams, tampa problema - išgėręs čierką ir užkandęs “gero vaizdelio” agurku, atsirūgo draugas Liancberga. — ”Chaosas išplis po visą valstybę” – prisiminė jis dar. - ”Ar už tai mes kovojome,draugai?”

“Pirmalaikiai Seimo rinkimai būtų klaida”—šūktelėjo kažkas ir nuvirto po gausiai apkrautu stalu.. Draugas Liancberga atkreipė dėmesį į nuvirtusį draugą Kubildebą ir tyliai tarė kišeniniam saugumo pajėgų darbuotojui

– ”Žiūrėkit,kad dar nepaspringtų”.

„Seimo valdyba, gindama institucijos kaip visumos prestižą, galėtų nutarti, kad oficialiuose tekstuose minint A.Sacharuko veiklą arba pareigybes Seime būtų rašoma: Seimo narys sulaužęs priesaiką“ — pasufleravo draugas Rasma draugui Liancbergai.

Draugas Liancberga dar kartą garsiai atsirūgo – o kas tu toks būsi,kreipėsi jis į draugą Rasmą.

— Ar tik ne Latvių gatvės tovariščius? - šmaikščiai pajuokavo ir sustingo, laukdamas aplodismentų.
- Cha cha cha cha - pasigirdo isteriškas daugės Dekutienės kudakavimas ir staiga nutrūko, tarsi nutrūkusi styga. Aciprašau , tarė ji - ash netyčia - ir smarkiai susigėdo, pažeidusi partijos draugo statutą.
- Draugai vagys, - prisidainavęs ir prisišokęs TS-LKD suvažiavimo tribūnoje, tarė vagis draugas Liancberga.
- Draugai, - kreipėsi dar kartą , atidžiai stebėdamas draugą Kubildebą, ar šis dar pajėgus suprasti prasmingus žodžius po siautulingų dainų ir šokių?
- Durnių dar yra, - tarė draugas Liancberga , su viltimi gudriose keulės akytėse. - Dar ne viskas prarasta. Pratęsime pensijinį amžių ir grąžinsim į durnių darbo rinką jau išėjusius į pensiją. O jei nenorės grįžti - atjungsime jiems šildymą ir Iljičiaus-Liancberga tce staiga užsisvajojo - lemputes. Atominė - rusų, tačiau tinklai - mūsų. - trenkė kumšteliu į stalą draugas Liancberga. - A cha cha cha cha - tik dėl reitingų, tačiau kaip žmogus ėmė kvatoti draugė Dekutienė.

Diskusiją „TS-LKD 2008-2012: prisiimta atsakomybė, nuveikti darbai ir laukiantys iššūkiai“ bandė gelbėti draugas Rasma, 20 kartų sukalbėdamas maldą "Tėve mūsų" ir meiliai žvelgdamas į tėvą, draugų sluoksniuose dar vadinamu "Tata".

- Išgerk-meiliai apsikabinęs partijos bičiulį draugą Rasmą, pasiūlė draugas Kubildebas, - labai svarbu neprarasti proto - pamokino draugas Kubildebas draugą Rasmą, -- geriau eiva pašokti.
-- Valstybės problemos gali būti finansuojamos arba nefinansuojamos. -- šokdamas kuždėjo į draugo Rasmos ausį draugas Kubildebas, -- vis vien kaip nors bus -- ir dar stipriau apkabino partijos bičiulį ....

"Ar tai čia skaitosi,kad mes vienam klane geriam?" - tuo pat metu liūdnai galvojo salės kamputyje nuododžiaujanti draugas Šymonitis. Šis draugas jau gerą valandą ramstė sienas, nervingai kąsėsi sėklides, duodavo retiems praeiviams į snukį, tačiau pakvietimų šokti teip ir nesulaukė.