Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Leonardas Talmontas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:02, 30 rugsėjo 2017 versija, sukurta Nizmanas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Leonardas Talmontas

Anoks Seimo narys, katras vietoj Voldemar Tomaševskio buvo perrinktias, antam Briuselin išvažiavus Mepu dirbti. Priklausantis nutautėjusių lietuvių ir pilsudskininkų partijai, neretai lietuvio nekenčiama - LLRA (Lietuvos Lochų Rinkimo Akcija) - Leonardas Talmontas suskubo prisijungti prie Seimo paksuolių. Toks jau jųjų susitarimas...

Anksčiau

Leonardas Talmontas buvo anoks Šalčininkų rajono meras, tai kažkadais pagarsėjo, kad jo savivaldybėj lietuviškai neina susišnekėt, o pastate nei lietuviškų užrašų nerasi, o dar neseniai kažkokiam lenkų laikraščiui interviu apsimelavo, teigdamas, kad už interviu, duotą lenkų kalba, esą jis gausiąs baudą nuo valdžios...

Tai čia Pipedija aiškiai nori pasakyt, kad dibilų kiekis ir galimybės yra neišsemiamos, nepriklausomai nuo to, kokiai tautai jie bepriklausytų!