Lady Gaga

Lady Gaga - (tikr. vardas Lady Kaka) taigis šiaip tai net nelabai aišku, ką jin ten dainuoja, alegi pagarsėjo labai, kai per Brit Awards ėmė ir persiplėšė savo kalgotkes tarpukojy, taip apnuogindama savo putę ir visiems laikams paneigdama visokias kalbas, esą jinai esą kokia nors gėjus ar netgis hermafroditas. Tai čia dar gerbėjai labai pastebėjo įdomų efektą, kai šiosios lytinės lūpos keistai susipynė su visokiais nėriniais ir paskui kyšojo lyg kokie spuogai ar karpos...

Tai čia taip šoka Lady Gaga ant scenos
O čia vat putės kraštelis matosi
 N-18.png 
JŪS NETURIT 18 METŲ
Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams ir globėjams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami perskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti >18 metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti ir išeiti iš šio puslapio, ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.

Tai kaip sakant, Lady Gaga savo putės viešu demonstravimu pasivijo netgis garsiąją Blondie ir gerokai pralenkė tokias menkas žvaigždeles, kaipo kokia Britnė Spyrsė ar Paryžė Hiltonė...

Tai kažkaip dabar vat nepavyko jau atrasti tų geriausių kadrų, kaip jinai tą kojinę prasiplešia ir triusikus į šoną nusmaukia, pademonstruodama savo pyzoką visiems žiūrovams, betgi čia jau po to sako ten visi labai buvo abstulbę ir šokiruoti, kad tokia garsi daininininkė, o tokia negraži jos putė ir nevykusi visiškai.

Taip kad čia kaip sakant, jau aiškus požymis, kad Lady Gaga žvaigždė leidžiasi apačion, nesgi jei nesileistų, tai ir nereiktų savo pyzdos viešai rodyt.

Taip kad aišku, kad čia šita boba ne kaip kitaip, o tik su savo pyzdyščia dainuoja matomai.

Tai dar kiti paskui skleidė melagingus gandus, esą šiai dar iš jos skylės varvėjo mėnesinės, bet tai šlykštus melas, kuris niekaip nepateisinamas, nes jau ir taip šlykštus vaizdas, kuris priešingai, nei tikėjosi pati Lady Gaga, tiktais atbaidė gerbėjus, nes nu čia jau kiek durnai reikia būt, kad nesuprast, kad jei jau nori pavyzdžiui pyzdą demonstruot, tai ji graži turi būti. Čia gi kaip su papais pavyzdžiui, kad jei nori papus demonstruoti, tai ir papai turi būti gražūs, o ne kažkokie iki kelių nukarę balionai, iš kurių oras išleistas.

Taip vat per durną galvą žvaigždės ir patiria feilus, o štai pavyzdžiui pas Paryžę Hiltonę putė labai netgi graži.