Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kalabybiškės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:24, 18 spalio 2020 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Varenos rajonas kalabybiskes.png

Kalabybiškės - nagi irgi yra toks kaimelis kažkur Dzūkijoje, tai pavadinimas, atleiskit, gal net baisiau, nei kokie Bezdonys...

Tai ten gyvena berods keli šimtai gal žmonių, o veikla - taigi žemės ūkis, aišku! O dar kaip tyčia, visai netoli ir kitas kaimukas išsidėstęs - Pyzdališkės... Taip kad turtinga Lietuva sodrių vietovardžių. O taigi dar ten kažkur ne taip ir toli yra ir vietovė, pavadinta ne kaip kitaip, o Meškos šikna...

Kalabybiškių gyventojai daugiausiai prasimano iš bulvių ir burokų auginimo, o vasaromis dar ir renka grybus miškuose, paskui juos parduoda.


Kalabybiškių istorija

Kalabybiškės - pirmą kartą paminėtos ne vėliau, nei 1843 metais, kai carinės valdžios pasiųstas žandarų lydimas mokesčių rinkėjų būrys įstrigo pelkėje. Du iš tų žandarų jų paskendo. Buvo nurodyta, kad kaimiečiai neatsišaukė į riksmus padėti, o vaizdavo, kad nieko negirdi, tačiau užėjus nakčiai, pavogė tų mokesčių rinkėjų ir žandarų daiktus.


Klaidingas Kalabybišių pavadinimmas

Žmonės neretai galvoja, kad Kalabybiškės yra vyriškos giminės pavadinimas - Kalabybiškis ar netgi Kalabybiškiai, bet tai dar negana to, kai kurie sugalvoja, kad gal tai ir moteriška giminė, bet jau ne daugiskaita, o vienaskaita - Kalabybiškė.

Mes informuojame jus, kad neegzistuoja nei jokie Kalabybiškiai, anei jokia Kalabybiškė ar Kalabybiškis. Egzistuoja tiktai Kalabybiškės - moteriška gimine, daugiskaitiniu pavadinimu.