Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Google Plus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
18:02, 17 spalio 2023 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Štai taip vat Google parodo, kur turi eiti Facebook - ogi tiesiai į Požeminį tualetą!

Google+ arba dar Google Plus pavadinamas, kitų dar išvis tiesiai užvadinamas kaip G Plus ar G+ - taigi naujas navarotas iš Google - junkis į Google+ ir išmesk savo Feisbuką velniop!

Nes jau kaip feilino Google su savo tuo Google Buzz, tai čia jau ne šiaip koks feilas gavosi, o tikra žlukčia ar ten žluktis kažkokia, tai tada Google pasiėmė savo atgyveną Orkut ir perdarė, kad būtų modernesnė už Snukiaknygę, taip ją paleisdamas tiktais per invaitus, tuo pat ir parodydamas visiems, kas išties valdo internetus.

Tai jau tada labai susinervino visokie tenai feisbukiniai vadukai ir pajuto, kad čia ne pas Google buvo žlukia, o tiktai pas juos išties...

Tai dar dabar nauja naujiena - kaip ligšiol visur buvo friendai, tik pas Gmail buvo bendriniai, taip dabar pas Google+ atsirado žiediniai! Tai čia neabejotinas faktas, kad nuo taip vadinamojo žiedinio raumens užvadinimas kilo.

Upd. po sėkmingų tobulinimų ir gerinimų, Google Plus jau pasidarė kažkoks visai ne toks, kur naudojimosi paprastumo nėra, o privalumų irgi nėra, užtat vien tik kažkokie nepatogumai irgi problemos. Aišku, per mobiliaką 100x patogiau už Facebook, bet jau šiaip per kompą, tai naudotis sunku ir vargiai įmanoma, tai ir vartotojai iš tenai kažkaip išemigravo, o viskas pasiliko merdėti uždaruose menkuose rateliuose.

Upd. 2: 2019 metais Google+ literaliai tiesiog užsidarė, ir visiems useriams teko grįžti atgal į feisbuką.