Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Emigrants feat Anree

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
23:52, 4 balandžio 2010 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Youtube|a2NLapvIkyU|Teisybės gabalėlis}} '''Emigrants feat Anree''' - tokiu nesuprantamu beprasmišku pavadinimu pasivadino grupė anokia, katra apie Lietuvą dainuo...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Prašome nenaudoti šio šablono, o jei matote panaudotą - pašalinti, nes Mediawiki jo jau nebepalaiko!
Teisybės gabalėlis

Emigrants feat Anree - tokiu nesuprantamu beprasmišku pavadinimu pasivadino grupė anokia, katra apie Lietuvą dainuoja, tai čia šviežias superhitas jų - "Teisybės gabalėlis", katrasai sujaudino jau šimtų tūkstančių lietuvių širdis ir nereto jau pavadintas himnu revoliucijai už Naująją Lietuvą!

Viešuose diskursuose plūstama baisiausiais žodžiais, aiškinant, esą jie nekenčia Lietuvos ir valdžios ir keikia lietuvius ir taip toliau, tiktai pacukai kažkokie, marginalai ir panašiai, tad negalima, negalima jųjų klausyt! Kiti gi teigia, kaip kirviu: šitas purvas apie revoliucijos dainą sukūrusius žmones išties pasakojamas tiktai išsigandusių, siaubo apimtų ir nutukusių degeneratų, katrieji tiktai tarpsta iš žmonių nelaimių, tuo tarpu vis garsiau girdisi balsas apie tai, kad Lietuva turi atsidurti žmonių rankose. Tai čia šita grupė visą tą balsą mums skleidžia.