Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bobutės paskola

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:37, 30 sausio 2024 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Pop kreditas - taigi ne kas kitas, kaipgi UAB Bobutės paskola, o čia jeigu jums juokingai atrodo, tai visai čia juoktis nedera, nes taigi ne kas kitas, o puiki greito kredito bendrovė, katra pagal visas greitojo vartojimo paskolų metodikas jums tas Popkreditas suteiks kreditą, kur jau pirmą mėnesį, paėmę 1000 litų skolon, turėsite grąžinti 179 litais daugiau, tai čia gal ir ne baisiausias dar variantas, nesgi nepilni 18 procentų per mėnesiuką gaunasi, kai kiti ir cielus 30 procentukų paima, betgi per porą metų jei taip procentukus kas mėnesį skaičiuosim, tai visvien kelios dešimtys gal tūkstantėlių pasidarys skolytės iš to menkučio tūkstantuko, taip kad jau irgi visai gražu.

Taigi kad greitas kreditas būtų malonus, tai pačioji oficialioji Bobutės paskola prašo už 1000 litų po mėnesio jau grąžinti cielais 180 litų daugiau, tai čia gaunasi pas tą Pop kreditą vos ne nuolaida - cielas litas gi.

Taigi bet kuriuo atveju, jei tokius procentus keliems metams paskaičiuoji, tai ir nustoji tikėti realybe bet kokia...

Antroji perkeltinė žodžių junginio „Bobutės paskola“ reikšmė kalbininkų manymu yra sugalvota Marijampolės ir kitų Lietuvos regionų pataisos namų gyventojų. Šiuo atveju išsireiškimas „Bobutės paskola“ vartojamas telefoninių sukčių skaudžiai apmulkintų bobučių prarastoms ir kaliniams atitekusioms gyvenimo santaupoms apibūdinti. Totaliai nesamonei prilygstantis žurnalistinis Pipedijos tyrimas atskleidė, kad vėliau šios lėšos galimai naudojamos BTV televizijos laidos „Prajuokink mane“ prizų fondui, kuriame šiuos marias ašarų sugėrusius pinigėlius toms pačioms bobutėms ciniškai dalina su Trakų kriminaliniu pasauliu siejamas veikėjas pravarde Greitai.