Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Aukščiausia Taryba

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
08:50, 13 sausio 2010 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Aukščiausia Taryba''' - taigi buvo taip vadinamas įstatymų leidybos organas senovėj, LTSR. Tai surinkdavo į jį liaudies deputatus visokius, pagal Lenino pr...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Aukščiausia Taryba - taigi buvo taip vadinamas įstatymų leidybos organas senovėj, LTSR. Tai surinkdavo į jį liaudies deputatus visokius, pagal Lenino priesaką, kad kiekviena melžėja galinti valdyti šalį. Tai tiems deputatams ir vadovaudavo Aukščiausios Tarybos pirmininkas koks nors, katras pasakydavo, už ką prabalsuot. Tai visi ir prabalsuodavo vienbalsiai, nes specialiai taip atrenkami būdavo, kad balsuotų ką reikia.

Tai dar įdomumas buvo, kad kokia nors melžėja, tapusi LTSR Aukščiausios Tarybos deputate, ir toliau dirbdavo melžėja. Nes visa ta Aukščiausia Taryba per metus tedirbdavo gal porą savaičių. Susirinkdavo visi ir prabalsuodavo per kelias dienas viską, ko reikia.

O paskui kažkaip neaiškiai gavosi, kad Landsbergis ir Sąjūdis ėmė ir prasimušė į visas deputatų vietas, tai kažkaip ėmė ir prabalsavo visai neteisingai kažkaip, ne taip, kaip KPSS norėjo. Vat jums ir prašom, kokia Kovo 11 gavosi. Taip kad turim čia pasakyt, kad imitacinės valdžios struktūros kartais ima ir užstringa kaip nors.