Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Augustino Normanto aukų kalnelis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
12:36, 11 liepos 2019 versija, sukurta Raketa (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Augustino Normanto aukų kalnelis - tai tokia kalvelė, kuri šalia VU teisės fakulteto, o joje palaidotos visokių studentų, ypačiai pirmakursių, dūšios. Čia už tai, kad jie nežinojo, kad konstitucinė teisė yra visos teisės pagrindas, tai užtai Augustinas Normantas nepasigailėjo ir neparašė gero pažymio.

Sako, kad vakarais, sutemus, prie to kalnelio vaidenasi studentų vėlės, kurios išlenda į šviesą, jei pasišvieti žvakele ir prie žvakelės atidarai alaus butelį. O pirmakursiai prieš kokį nors egzaminą kartais ir žvakeles nuneša, ir uždega, kad nebūtų sukirsti, ir dar alaus truputį nupila rituališkai, nes kaip sako, tokia žvakelė ir alus padeda tokiomis pačiomis aukomis netapti.

O dar visokios kitokios legendos skamba visaip.

O dar kartą tokia Skirmantė rašė apie tą Augustino Normanto aukų kalnelį, tai paskui buvo daug visokių ginčų, ar nebuvęs tenai kartais palaidotas koks nors Vincas Kapsukas, kuris iki šiol blogą karmą neša.


Pipedija pataria

Pipedija pataria gerą burtą, kuris padeda nenumirti ir į tą aukų kalnelį nepakliūti - tai labai trumpas sijonėlis, miniakas, ir geriausia, jeigu raudonos spalvos. Gi jei neturite tokio, tai galite ir numirti, tada tame kalnelyje jūsų dūšia irgi pasiliks, o paskui kitiems vaidensis.


Dar žr.

Tokia blogerė Skirmantė atskleidžia tiesą apie Augustino Normanto aukų kalnelį.