Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Atvirkštinė projekcija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:34, 8 kovo 2013 versija, sukurta Fandorina (Aptarimas | indėlis) (Atmestas PAKSAS (Aptarimas) pakeitimas; sugrąžinta naudotojo 80.7.3.121 versija)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Atvirkštinė projekcija - tai projekcija, kuri sako, kad asmuo, į kurį yra projektuojama projekcija, patsai projektuoja projekciją į asmenį, kuris išties projektuoja projekciją.

Tipinis atvejis - įvairios supermamos ir panašios į jas, katros įsivaizduoja, kad jų vyrai įsivaizduoja jas, kaip seksualines supermonstres ar panašiai. Nors išties, tai tėra tų pačių supermamų projekcijos, esą taip jų vyrai apie jąsias galvoja.

Dargi pastebėtina, kad sėkmingai identifikuotą atvirkštinę projekciją neretai galima puikiai panaudoti neblogo kognityvinio disonanso sukėlimui, pasiremiant vaidmenų sukeitimu ir perpasakojant tą pačią projekciją jos projektuotojui.


Kaltinimai atvirkštine projekcija kaip gynybinė reakcija

Nors gynybinė projekcija yra oficialiai teiktina kategorija psichologijoje, ją labai mėgsta įsikąsti įvairūs faking lūzeriai ir lūzerės kai apsimeta didelėm psichoanalitikėm, nes reikia apsiginti nuo pašaipos, kurios, neslėpkim ir nepabijokim šito žodžio, jie gauna šiek tiek daugiau negu daxuja, dėka to, kad jau labai yra dėkingi taikiniai.

  • Supermamos šmaikštašiknės, perskaičiusios apie save Pipedijoje, nutaiso specialistės susiraukusį veidelį ir diagnozuoja skriaudikus štai tokiu panašiu tekstuku: "Straipsnio autorius: supermamoje nuolant lindintis, bambantis ir visaip kitaip išraiškingai savo nepasitenkinimą reiškiantis tik dėl mokslinių tikslų. Socialinius įgūdžius dar seniau praradęs infantilas. Jo irgi niekas nesupranta, todėl šis straipnis - naujas bandymas pasiguosti. (...) Iš esmės straipsnis ne tik atspindi autoriaus požiūrį į supermamos forumą, bet ir yra vieša psichologinė savianalizė. Taip autorius bando spręsti savo ambicijų ir kompleksų problemas. Palinkėkime jam sėkmės."
  • Supermamos šmaikštašiknių prispausti žąsinai, gyvenime nebematantys nieko be pampersų, kūdikio trydos ir mišinukų, aprėkti savo PMSo tampomų susivėlusių ir vaiko riaugomis ištepliotų žmonų, Feisbuką teršia kas 2 valandas vis naujomis fotkėmis kaip Aurimėlis niurko katiną, valgo kreidutę, bando vaikščioti, pašiko ir pats žiūri į savo šūdą puoduke, apsipila sultimis, krapšo nosytę ir niam niam valgo snargliuką. Mobiliako kamera jiems tapo vieninteliu atributu, kurį dar galima turėti (ir kalėjime leidžia kam knygą, kam piešimo albumą), bet aplinkinis pasaulis jau susiaurėjęs iki primyžtų pampersų krūvos. Kai šiems vargetoms buvę draugai nurodo, kad jie pavirto vežimėlio stumdymo priedėliais, šie susierzinę atsako, kad jūs "projektuojate į mane savo pačių baimes, matyt, labai patys nerimaujate, kad jums žmonos komanduoja".
  • Kai apie kokius one.lt gopnikus, budulius ir kitokius atmarozkus internete parašo ir įdeda jų fotkes ir visi žvengia, tai jie supykę eina komentuoti ir sako kad čia visokie emo ir gotai mums pavydi. Tipo, jūs čia savo nepilnavertiškumą projektuojate į mus, sakytų jie, jei galėtų tokius žodžius sakyti, dibilai.