Alizée - tokia dainininkė iš Prancūzijos, kuri vis dar visų galvose įsivaizduojama, kaip kokia jauna vos ne paauglė mergaitė, žodžiu, tokia Lolita. Išgarsėjo per visą pasaulį ji būtent su tokiu gabalu - "Moi... Lolita", kas reiškia "Aš esu... Lolita". Prancūzai čia sako vienareikšmiškai - tai toksai popsas, kad didesnio popso greičiausiai nesurasite, ir jie teisūs, nes tikrai taip ir yra!

Nors Alizee išsiskyrė labai gražiu veideliu, bet dainuodavo daugiausiai užpakaliu.

Jei apie daugelį dainininkių sako, kad jos dainuoja papais, tai apie Alizée sakydavo dar geriau - kad ji dainuoja užpakaliu, nes šį kraipyti visada mokėdavo tiesiog neįtikėtinai, taip kad stogus nunešdavo ne tik vyrams, bet ir moterims. Nors reikia pasakyti, kad ir papais irgi moka dainuoti, todėl efektas tik dar labiau sustiprėja. Ir veidas labai gražus ir mielai besišypsantis, tai irgi dar prideda žavesio.

Tai vat, išties Alizée gimė dar 1984, kas reiškia, kad dabartiniais laikais, kai rašomas šitas straipsnis, t.y., 2022 metais, jai yra jau 38 metai ir gali būti, kad ji jau turi kokią nors dukrą, kuri jau irgi suaugusi ir jau nebe paauglė, ir taip toliau. O kai jūs šitą straipsnį skaitote, tai gali būti, kad jai jau virš 40. Žodžiu, nesvajokit čia.

Nors reikia pasakyti, kad netgi ir vyresniame amžiuje visvien ji dar atrodo visai gerai ir dainuoja gražiai, tik kad jau nebekraipo taip ir nebedemonstruoja šitaip savo užpakalio, kaip kadaise darydavo. Vietoje to stovi ir ramiai dainuoja. Kadangi nustojo šitaip dainuoti užpakaliu, tai ir populiarumas nunyko - dabar Alizee jau teturi gal tik kelis procentus kadaise buvusio žinomumo. Kodėl ji nustojo dainuoti užpakaliu - niekas negali aiškiai atsakyti.

Su Alizee yra susijęs nuostabus pop muzikos eksperimentas, demonstruojantis visą vizualinės įtakos esmę:

  • Pirmiausiai reikia pasiklausyti Alizee dainos, žiūrint jos video klipą ir priimti tai, kad ji skamba puikiai, yra melodinga ir taip toliau.
  • O paskui pasiklausyti tos pat dainos, nematant klipo, per kokį gerą ausinuką.
  • Ir tada štai ateina suvokimas, kad Alizee balsas yra vos varganos pusės oktavos diapazono ir panašesnis į šnypštimą, nei į dainavimą.
  • O dar paskui ateina suvokimas, kad čia muzikos taigi išvis nėra. Ir tai logiška - papais ir užpakaliu dainuojant juk joksai garsas neskleidžiamas.