Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Alga

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
16:17, 5 balandžio 2018 versija, sukurta Vezimas21 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos.


Alga - tai tokia atlyginimo rūšis, kur atlyginama ne už darbą, o už kažkokias darbuotojo savybes ir gal dar kažką. Nes logika čia tokia: atlyginimas tai yra atsilyginimas už kažką. O kai to kažko nėra, tai jau ne atlyginimas.

Taip kad reikia čia aiškiai suprasti, kad visokie seimūnai ir biurokratai gauna ne atlyginimą, o algą. Ir neteisingai valdžia elgiasi, meluodama, kad atlyginimus jiems moka, nes reikia sakyti teisingai ir prasmingai, kad visi suprastų, kur yra žmonės, kurie darbą dirba, o kur yra tie, kas algą gauna.

Dar ne veltui ir sakoma ne "valdiškas atlygininmas", o "valdiška alga". Nes nebūna atlyginimo paprastai pas valdiškus darbus, o tik alga valdiška, kuri labai patogi ir visų trokštama, nes taip ir sakoma, kad laimingas gyvenimas, kai valdišką algą gauni, o dirbti nieko nereikia.

Bet gi suprantam čia tą ideologiją, nes jei sakys valdžia, kad moka algas ne už darbą, o už pareigas, tai liaudis smarkiai pyks, todėl valdžia ir priversta meluoti apie tai, kad moka algas už darbą.