Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


AIDS testas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
00:55, 19 kovo 2022 versija, sukurta Arabas (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''AIDS testas''' rodo, ar žmogus serga AIDS, ar neserga. Testai laikomi gana patikimais, aptinka daugumą paplitusių ŽIV viruso versijų. Tiesa, testas nėra labai pigus, kainuoja kokius 20 ar panašiai eurų. Testas daromas iš kraujo, jo įlašinant į kažkokį ten mėgintuvėlį, o paskui prilašinant į tokį testavimo plastmasiuką. Šiaip tai panašus į tuos koronaviruso antigenų testus, kurie daromi namuose, tiktai kad laikomas patikimes...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

AIDS testas rodo, ar žmogus serga AIDS, ar neserga. Testai laikomi gana patikimais, aptinka daugumą paplitusių ŽIV viruso versijų. Tiesa, testas nėra labai pigus, kainuoja kokius 20 ar panašiai eurų.

Testas daromas iš kraujo, jo įlašinant į kažkokį ten mėgintuvėlį, o paskui prilašinant į tokį testavimo plastmasiuką. Šiaip tai panašus į tuos koronaviruso antigenų testus, kurie daromi namuose, tiktai kad laikomas patikimesniu ir daromas ne iš nosies landos, o įdūrus tokiu daikčiuku į pirštą. Įdūrimo daikčiukas pridedamas prie testo.