Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Wrigley

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
11:29, 23 spalio 2018 versija, sukurta Balalaikų draugė (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: {{Abejotinas}} '''Wrigley''' - tokia kompanija, kuri kramtomą gumą gamina, visokią. Paklausit, kodėl čia apie ją rašom? Taigi tik todėl, kad šiaip keis...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Wrigley - tokia kompanija, kuri kramtomą gumą gamina, visokią. Paklausit, kodėl čia apie ją rašom? Taigi tik todėl, kad šiaip keista kompanija, o dar ir pagarsėjusi savo išskirtinai absurdiškomis, silpnaprotystę skleidžiančiomis reklamomis. Štai pavyzdžiui, vienoje 1988 metų reklamoje kažkokia kramtoma Wrigley's guma pasirodo įdomi senam kompiuteriui, kuris ją suvalgo į savo diskasukį ir tada ima rodyti kažkokias haliucinacijas savo ekrane.

Vienok, nors ir kokia durna neatrodytų, Wrigley uždirba apie milijardą dolerių pelno per metus, o pardavimų padaro už daugiau, kaip 5 milijardus. Taip kad nors ir gali aiškinti apie silpnapročius, akivaizdžiai jie ne tokie.

Istorija gi čia išties irgi įdomi: berods 1891 metais įkurta įmonė gamino tiesiog muilą, bet norėdama pareklamuoti tą muilą namų šeimininkėms, prie kiekvieno muilo gabalo nutarė pridėti pakuotę kepimo miltelių. Vienok labai greitai paaiškėjo, kad šeimininkės muilą perka dėl tų kepimo miltelių ir tie kepimo milteliai toms šeimininkėms svarbesni. Tai tada kompanija nutarė pardavinėti kepimo miltelius, o kad juos labiau pirktų, pridėdinėti prie jų pakuotę kramtomos gumos. Ir staiga vėl paaiškėjo, kad perka žmonės kramtomą gumą, o kepimo miltelius netgi ir išmeta. Žodžiu, jau 1892 metais kompanija ėmė pardavinėti tiesiog kramtomąją gumą.

Tai jei jums kas nors sako, ką reiškia frazė "klientas visada teisus", tai čia ir yra toksai pavyzdys: klientas visada teisus - siūlyk jam tai, ko jis nori. Bet ne už dyką, o taip, kad kuo daugiau pinigų iš jo nuluptum.

Taip ir atsirado tie pelningi produktai - pirmiausiai Wrigley's Spearmint ir Wrigley's Juicy Fruit, o paskui ir Wrigley's Doublemint, Big Red, Orbit ir kitos gumos. O taip pat dar ir saldainiai visokie, pvz., Skittles.

Dar turim pasakyti, kad paskui Wrigley Company buvo nupirkta už daug milijardų, tai dabar ji priklauso tokiai Mars grupei...