Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!
Ką daryti, jei privėmei į dujokaukę?
Ką daryti, jei prisivėmei savo dujokaukę? - šitoksai klausimas kyla visiems, kas tik susidūrė su apsisaugojimo nuo cheminio ginklo problemomis, kurios žinia, yra gyvybės ir mirties klausimas, nes jei neapsisaugosi, tai ir numirsi.
Tai klausimas nėra toksai jau juokingas, nes pykinimas nuo dujokaukės kyla ir savaime, o dar ypač kai anoji naudojama, apsivilkus apsauginį priešcheminį kostiumą - tokį kombinezoną iš gumos, apvelkantį žmogų nuo galvos iki kojų. Nuo to kombinezono žmogus labai greitai perkaista, o kai perkaista, tai kyla pykinimas, o dar ypač kai žmogus kvėpuoja sunkiai prafiltruojamą orą. Šitas reikalas pažįstamas kiekvienam, kas su dujokauke ant galvos bandė nubėgti bent kilometrą.
O dar labiau tai veikia dėl to, kad visokie cheminiai ginklai ir savaime sukelia pykinimą, kai paveikia organizmą šimtą kartų mažesnėmis dozėmis už mirtinas. Vat kokie nors tokie junginiai kaip zarinas ar VX bei kitos nervus paralyžuojančios medžiagos sukelia pykinimą ir vėmimą netgi esant labai mikroskopinėms dozėms. O vat Tarpukariu tai netgi tyčia buvo gaminamas toksai adamsitas, kad šitas klausimas pasistotų visu aštrumu. Vat tada ir būna, kad kareivis su visu apsauginiu kostiumu, su dujokauke, ir gyvas likti turi, bet prisivemia dujokaukę ir tada jam kyla gyvybės ir mirties klausimas: ką daryti, jei dujokaukė prisipildė vėmalų?
Tai todėl duodame čia jums išsyk atsakymą: gerkite ir rykite kuo greičiau tuos savo vėmalus, kad dujokaukė išsituštintų. Nes jei savo vėmalų neišgersit ir nesurysit, tai arba tais vėmalais paspringsit ir uždusit dėl to, kad dujokaukė neveiks, arba turėsit ją nusiimt ir tada numirsit dėl apsinuodijimo.
Todėl visiems cheminį karą kariaujantiems kareiviams labai patariame pasipraktikuoti savo vėmalų vartojime, nes pasitreniravus bus lengviau.