Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Pradžia-Rinktinė-illu: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 
(nerodoma 197 tarpinės versijos, sukurtos 35 naudotojų)
1 eilutė: 1 eilutė:
[[Vaizdas:lachudra.jpg|400px|thumb|center|[[Lachudra]] - tai juk tiesiog skusta [[analinė bezdžionė]]!]]
[[Vaizdas:Juste_Latauskiene_gydytoja.jpg|400px|thumb|center|[[Štai jums ir prašom]], Justė Latauskienė [[visame gražume]]!]]
Štai jums [[Justė Latauskienė]] - garsiausia ir žymiausia Lietuvos daktarė beigi gydytoja, kuri antivakserius paverčia į vakserius, o paskui suskiepija. Begalinis kiekis visokių garbintojų [[Facebook]] tinkle ir kokia tai tiesiog nežmoniška povandeninė įtaka, dėl kurios jis dar ir apdovanojimus gauna - oficialiai [[Skeptikų draugija]] jau belenkelintą kartą ją paskelbė metų skeptike!


== [[Bezdžionė]] - [[toks]] durnas padaras! ==
Kas atsakys mums į klausimą, kodėl [[mokslas]] stovi aukščiau visokių [[alternatyvūs faktai|alternatyvių faktų]] ir kas visą tai sumokėjo?
Neįtikėtina, kokios bezdžionės panašos į žmones. Gal net panašesnės [[kiaulė|kiaules]]!


<!--DĖMESIO. Naudokite tik HORIZONTALIAS iliustracijas, kad neišsidarkytų vaizdas. Taip pat po iliustracija nedėkite daug teksto – tik trumpą sakinį, kuris nusako kas vaizduojama.-->
<!--DĖMESIO. Naudokite tik HORIZONTALIAS iliustracijas, kad neišsidarkytų vaizdas. Taip pat po iliustracija nedėkite daug teksto – tik trumpą sakinį, kuris nusako kas vaizduojama.-->
<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>
<noinclude> [[Kategorija:Pirmo puslapio skaidymo šablonai|{{PAGENAME}}]] </noinclude>

Dabartinė 21:38, 15 sausio 2025 versija

Štai jums Justė Latauskienė - garsiausia ir žymiausia Lietuvos daktarė beigi gydytoja, kuri antivakserius paverčia į vakserius, o paskui suskiepija. Begalinis kiekis visokių garbintojų Facebook tinkle ir kokia tai tiesiog nežmoniška povandeninė įtaka, dėl kurios jis dar ir apdovanojimus gauna - oficialiai Skeptikų draugija jau belenkelintą kartą ją paskelbė metų skeptike!

Kas atsakys mums į klausimą, kodėl mokslas stovi aukščiau visokių alternatyvių faktų ir kas už visą tai sumokėjo?