Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kupiškis Rabinovičius: Skirtumas tarp puslapio versijų

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
(Naujas puslapis: '''Kupiškis Rabinovičius''' - seniai žinomas įvairiuose internetuose, nes ir pats Rokiškis Rabinovičius yra kalbėjęs apie kažkokius nesutarimus Rabinovičių klana...)
 
12 eilutė: 12 eilutė:
* [[Jurbarkas Rabinovičius]]
* [[Jurbarkas Rabinovičius]]
* [[Kaunas Rabinovičius]]
* [[Kaunas Rabinovičius]]
* [[Kupiškis Rabinovičius]]
* [[Pagėgis Rabinovičius]]
* [[Pagėgis Rabinovičius]]
* [[Pakruojis Rabinovičius]]
* [[Pakruojis Rabinovičius]]

22:44, 16 birželio 2015 versija

Kupiškis Rabinovičius - seniai žinomas įvairiuose internetuose, nes ir pats Rokiškis Rabinovičius yra kalbėjęs apie kažkokius nesutarimus Rabinovičių klane. Bent jau buvo minėjęs, kad Kupiškis Rabinovičius gauna per daug pinigų iš kažkur.

Gi kita vertus, varna varnai akies nekerta. Tiksliau, žiurkėnas žiurkėnui gerklės neperkanda. Visi jie tokie, pinigais aptekę, visus savo turtus tiktai kaupia iš viso pasaulio ir vežasi į savo būstines. Tai gal ir gerai, kad nors Rabinovičių klanas galintis būti Alytuje, bet ir į Kupiškį irgi pinigų atkeliauja.

Pasiskirstę jie kažkaip įvairiais miestais ir miesteliais, išsidalinę įtakos sferomis tarpusavyje, tie rabinovičiai...

Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.