Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vidmantas Pelėda

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Vidmantas Pelėda tebėra toks susireikšminęs, kad jo fotkę teko skolintis iš VRK
Gal ieškojote tokių kaip


Vidmantas Pelėda - UAB Transekspedicija direktorius. Svarbus vadovas įmonių grupėje ir įtakingas veikėjas įvykių sekoje. Išsisukinėja nuo mizernų skolų mokėjimo, o pats irgi yra iki ausų prasiskolinęs.

Vienos stambiausių pervežimų kompanijų direktorius atsidūrė pipedijoje, nes buvo pagautas meluojant per susirinkimą. Jis elgiasi, kaip tikras politikas, nors aukščiau bambos neiššoka.

Anas dar yra vadinamas Skaidruoliu nes, musėt, nuo vodkos krištolinės jam ja smegenai permatomi pasidarė.


Vidmantas Pelėda bendrauja su ateiviais

Visos kitos konspiracinės versijos ir spekuliacijos apie krentantį [portalo] populiarumą, greitą užsidarymą, ilgas rankas”, „Mossad“, ASMAP, CŽV ir mažų žalių žmogeliukų užsakytus straipsnius bei iš anksto paruoštus komentarus – Jūsų lakios vaizduotės vaisius! Bet mes neketiname vaidytis ar padavinėti Jus į teismą už šmeižtą.


Pelėda užkniso juodai

Kuo toliau į rusiją, tuo labiau visus užknisa Pelėda. Ant jo pypina, nusikrato ir Woodoo lėlytes daro - taip jam ir reikia!
Dar pagaliau išsirišom, kad tas turi savo numylėtą pupuliuką Seime, kurį peni ir šeria bei kitaip ganėdina. Pelėda labai remia Gintarą Songailą, kad tas padėtų jam savo nešvarius darbelius per kolidorius prakišinėti