Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Vidas Šlekaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Vidas Šlekaitis


 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Nomenklatūrinis funkcionierius, iššvaistęs Darbo biržai skirtus Europos milijonus. 15 - os metų Darbo biržos sukakties proga Vidas Šlekaitis išdidžiai gyrėsi, kad svarbiausias pasiekimas - vis dar tebetobulinamas internetinis biržos puslapis. Dar Vilija Blinkevičiūtė dangstė Šlekaičio tingumą ir aplaidumą, o ką jau bekalbėti apie kokią nors lietuvių įdarbinimo užsienyje ar užsieniečių įdarbinimo Lietuvoje tvarką!

Bėja, Vidas Šlekaitis yra kažkur pareikšęs, kad "Lietuvoje nebebus darbo jėgos iš Baltarusijos", kai, tuo metu, Maksimose jau dirbo būriai merginų iš Baltarusijos, katros vakarais dar įsigudrina teikti intymias paslaugas.